Paxful Kurucu Ortağından Yeni Karar

paxful kurucu ortagindan yeni karar

ABD Merkezli P2P Bitcoin borsası Paxful, geçtiğimiz günlerde operasyonlarını sonlandıracağını açıklamıştı. Paxful’un bu kararı sonrasında şirketin kurucu ortağı ve CEO’su Ray Youssef, yeni bir açıklama yaptı.

Ray Youssef, Kişisel Fonlarını Geri Ödeme Yapmak İçin Kullanacak

Kısa bir süre önce operasyonlarını sonlandıracağını duyuran, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir P2P Bitcoin borsası olan Paxful’un kurucu ortağı ve CEO’su Ray Youssef yeni açıklamalar yapmaya devam ediyor. Youssef, yasalara uymak ve çeşitli sebeplerle oluşabilecek hapis cezası gibi şeylerden kaçınmak için almış olduğu yeni kararını açıkladı. Youssef açıklamasında, kişisel fonlarını kullanıcılara geri ödeme yapmak için kullanacağını belirtti.

paxful kurucu ortagindan yeni karar 2

Youssef, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, dondurulmuş fonların iadesiyle ilgili olarak mahkeme kararlarına uymadığı için hapse girme riskiyle karşı karşıya olduğunu ve bunun da kendisine böyle bir karar almasına ittiğini dile getirdi. Paxful kurucu ortağı böyle bir risk almak zorunda olduğunu aksi takdirde fonların unutulabileceğini ve kullanıcıların bu sebeple fonları bir daha asla geri alamama ihtimallerinin olduğunu dile getirdi. Tüm bunların yanında Ray Youssef, bu görevi yerine getirirken topluluktan da biraz sabırlı olmalarını talep etti.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
558.503,69 TL 2,56%
ethereumETH/TRY
38.503,56 TL 2,01%
tetherUSDT/TRY
20,62 TL 0,02%
bnbBNB/TRY
6.312,18 TL 2,11%
usd-coinUSDC/TRY
20,64 TL 0,10%
xrpXRP/TRY
10,66 TL 1,00%
cardanoADA/TRY
7,77 TL 0,43%
staked-etherSTETH/TRY
38.469,75 TL 2,05%
dogecoinDOGE/TRY
1,48 TL 0,88%
matic-networkMATIC/TRY
18,37 TL 2,05%
Bağlantıyı kopyala