Paribu’nun Toplam Bağış Miktarı 12 Milyon TL’ye Çıktı

Paribu uyelik

Türkiye’de yaşanan depremin sonrasında bölgede etkilenen vatandaşları arama – kurtarma çalışmaları da devam ediyor. Bir yandan bu çalışmalar devam ederken bir diğer yandan da bölgeye yardımlar sevk edilmeye devam ediyor. Paribu’nun başlatmış olduğu yardım projesinde vatandaşlar yardımlar göndermeye devam ediyor.

Paribu’nun Bağış Miktarı Toplam 12 Milyon TL’yi Aştı

Yerli kripto para borsası Paribu başta olmak üzere pek çok kripto şirketi Türkiye’de yaşanan depremler sonrasında yardım çalışmaları başlattı. Paribu’nun yardım miktarı 12 milyon TL’nin üzerinde. Şirket, 500 bin dolarlık USDC bağışını duyurmuştu. Sonrasında ise Toplu Gönüllüleri Vakfı (TOG) adına 100 bin dolarlık USDC bağışı yapıldı. Paribu’nun toplam bağış miktarı 600 bin dolara ulaştı. Bu da yaklaşık 12 milyon TL demek.

MASAK’tan aldığı onay sonrasında cüzdan oluşturan Paribu, kısa süre önce detayları da paylaştı.

Yapılan tüm bağışların hızlı bir şekilde deprem bölgesine ulaştırılacağını aktaran Paribu, İhtiyaç Adresi için şu cüzdanı paylaştı;

Ethereum (ETH) – USDC – Tether (USDT) – TRYC için: 
0xbe4cde5eeeed1f0a97a9457f6ef5b71eae108652

Yukarıda yer alan gönderilebilir kripto bağışlarının, ERC20 ağında olmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Yapılan açıklamalara göre bu bağışlar, doğrudan İhtiyaç Haritası’na yönlendirilecek.

Kısa süre içinde adreslere yenileri eklendi.

Mina adresi:
B62qkRvhLCRoZikpAKicKnMmQ9vSX8FYq5owXn5P7yPbDHDigya7zsS

Avax adresi:
X-avax1e9mg0ryutzt869m7n4k2lxlkthdauszem7gu3q

Solana adresi:
Fjo5AeFMbUD6gjoWKbVuMXRcPsjpXKksjKLxPFuXQhaK

Süreci şeffaf bir şekilde yürütülecek Paribu Kripto Bağışı, buradan anlık bir şekilde takip edilebilecek. Yerli kripto para borsası Paribu’nun yanında Toplum Gönüllüleri Vakfı’da kripto yardımları kabul etmeye başladı.

Toplum Gönüllüleri Vakfı Kripto Bağışlarını Kabul Ediyor

Toplum Gönüllüleri Vakfı kripto bağış hesap bilgileri: ETH adresi: 0x9b40f98ccc326beaa0bfb94cfa8bfc6383a267e5

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
554.833,94 TL 0,65%
ethereumETH/TRY
38.431,20 TL 0,12%
tetherUSDT/TRY
20,62 TL 0,00%
bnbBNB/TRY
6.284,35 TL 0,58%
usd-coinUSDC/TRY
20,64 TL 0,16%
xrpXRP/TRY
10,43 TL 0,98%
staked-etherSTETH/TRY
38.355,74 TL 0,21%
cardanoADA/TRY
7,50 TL 2,80%
dogecoinDOGE/TRY
1,48 TL 0,84%
matic-networkMATIC/TRY
18,47 TL 0,90%
Bağlantıyı kopyala