Paribu’dan Yapılmış En Yüksek Nakdi Yardım: 500 Bin Dolar

paribu

Paribu, Kahramanmaraş ve civar illerde yaşanan depremlere destek olmak amacıyla kripto bağış cüzdanı oluşturdu.

Kahramanmaraş’ta 7,7 ve 7,6 büyüklüklerinde gerçekleşen, civar illerde de benzer tahribata yol açan depremler, tüm ülkede seferberlik oluşturdu. Depremin yıkıcı boyutu ve deprem bölgesindeki insanların ihtiyaçları, tüm ülkede ana konu haline geldi.

Deprem bölgesine İhtiyaç Haritası ışığında yardımlar ve bağışlar gitmeye devam ederken, Paribu tarafından da bir hamle geldi. Paribu, kripto bağışı yapılabilmesi için gerekli onayları aldı ve bir kripto bağış cüzdanı oluşturdu.

Paribu, Deprem Desteği için Kripto Bağış Cüzdanını Oluşturdu

Paribu, kripto bağışı toplamak üzere ilgili tüm resmi kurumlarla görüşmelerini tamamladı ve deprem bölgesine yardımları ve bağışları ulaştırabilmek amacıyla bir kripto cüzdanı oluşturdu.

Deprem bölgesindeki gereken ve doğabilecek ihtiyaçları karşılamak için kripto bağış cüzdanı oluşturan Paribu, bu cüzdana en yüksek bağış miktarı olan 500 bin dolar değerinde USDC bağışı yaptı.

Yapılan tüm bağışların hızlı bir şekilde deprem bölgesine ulaştırılacağını aktaran Paribu, İhtiyaç Adresi için şu cüzdanı paylaştı;

Ethereum (ETH) – USDC – Tether (USDT) – TRYC için: 

0xbe4cde5eeeed1f0a97a9457f6ef5b71eae108652

Yukarıda yer alan gönderilebilir kripto bağışlarının, ERC20 ağında olmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Yapılan açıklamalara göre bu bağışlar, İhtiyaç Haritası’na yönlendirilecek.

Mina adresi:
B62qkRvhLCRoZikpAKicKnMmQ9vSX8FYq5owXn5P7yPbDHDigya7zsS

Avax adresi:
X-avax1e9mg0ryutzt869m7n4k2lxlkthdauszem7gu3q

Solana adresi:
Fjo5AeFMbUD6gjoWKbVuMXRcPsjpXKksjKLxPFuXQhaK

İhtiyaç Haritası TRX adresi:
TUAum5Q3GWZvzsS1yQaDdjkDAzp3HbvKTT

Süreci şeffaf bir şekilde yürütülecek Paribu Kripto Bağışı, buradan anlık bir şekilde takip edilebilecek.

Toplum Gönüllüleri Vakfı da kripto bağışlarını kabul etmeye başladı.

Toplum Gönüllüleri Vakfı kripto bağış hesap bilgileri: ETH adresi: 0x9b40f98ccc326beaa0bfb94cfa8bfc6383a267e5

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
530.040,86 TL 0,75%
ethereumETH/TRY
33.917,13 TL 1,39%
tetherUSDT/TRY
19,15 TL 0,02%
bnbBNB/TRY
6.256,11 TL 0,91%
usd-coinUSDC/TRY
19,13 TL 0,03%
xrpXRP/TRY
8,79 TL 2,47%
cardanoADA/TRY
6,86 TL 0,54%
staked-etherSTETH/TRY
33.899,24 TL 1,49%
dogecoinDOGE/TRY
1,43 TL 0,19%
matic-networkMATIC/TRY
21,13 TL 0,99%
Bağlantıyı kopyala