Kanada’nın Üç Büyük Kripto Borsası Birleşiyor

kanadanin uc buyuk kripto borsasi birlesiyor

Kripto endüstrisinden yeni yatırım ve birleşme haberleri gelmeye devam ediyor. Bir süredir birleşme görüşmeleri yapan Kanada’nın en büyük kripto para borsalarından birleşme noktasında önemli bir açıklama geldi.

Kanada’nın En Büyük Üç Kripto Borsasından Önemli Bir Adım

Kanada merkezli kripto para borsaları WonderFi, Coinsquare ve CoinSmart dünyanın en büyük kripto para borsasını oluşturmak adına birleşme planlarını açıkladı. Şirketler tarafından yapılan son açıklamaya göre, üç kripto para borsasının toplamda 1.65 milyon kullanıcısı ve 600 milyon dolardan fazla varlığı bulunuyor.

kanadanin uc buyuk kripto borsasi birlesiyor 2

Açıklanan birleşme kararı sonrasında WonderFi hisseleri, yükseldi ve şu anda erken ticarette 23 Kanada senti ile yüzde 43.75 oranında artış gösterdi. Açıklanan birleşme, son aylarda üç şirket arasındaki ayrı planların onaylanması olarak

Söz konusu birleşme, son aylarda üç kripto para borsası arasındaki ayrı planların onaylanmasının ardında gerçekleşecek. Ocak ayı içinde WonderFi ve Coinsquare’in birleşmek için görüşmelerinin ileri bir seviyeye geçtiği aktarılmıştı. Bu gelişme Coinsquare’in CoinSmart’ı satın alma anlaşmasından vazgeçtiğini açıklamasının birkaç gün sonra geldi. Konu hakkında açıklama yapan WonderFi Başkanı Dean Skurka şu ifadeleri kullandı:

Kanada’da Pazar lideri olacak ölçeğe, genişlemeye izin verecek güçlü bir bilançoya ve kararlığa giden açık bir yola sahip olduğuna inancım tam.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
557.866,48 TL 0,36%
ethereumETH/TRY
38.346,70 TL 0,74%
tetherUSDT/TRY
20,14 TL 0,11%
bnbBNB/TRY
6.286,45 TL 0,43%
usd-coinUSDC/TRY
20,14 TL 0,05%
xrpXRP/TRY
10,47 TL 5,89%
cardanoADA/TRY
7,60 TL 0,33%
staked-etherSTETH/TRY
38.300,16 TL 0,66%
dogecoinDOGE/TRY
1,46 TL 0,67%
solanaSOL/TRY
426,32 TL 3,32%
Bağlantıyı kopyala