bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 66,185.73 0.62%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,557.59 2.44%
bnb
BNB (BNB) $ 605.68 0.36%
solana
Solana (SOL) $ 144.62 0.68%
xrp
XRP (XRP) $ 0.482758 1.34%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.410797 1.26%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.136477 2.85%

DAVET: Yapay zeka ve blokzincir teknolojileri Web3 oyunlarında birleşiyor!

bs 1

Web3 oyun sektörü gün geçtikçe daha geniş kitlere hitap ederken, son döneme damga vuran yapay zeka teknolojilerinden nasıl yararlanıyor? 2021’in boğa piyasasında yatırımcıları etrafında toplayan Web3 oyun sektörü, yukarı yönlü hareketini sürdüren ve tüm zamanların en yüksek seviyesini gören Bitcoin’in ardından tekrar şaha kalkabilecek mi?

BTCHaber olarak 12’incisini düzenlediğimiz Block Square etkinliği, ağırlayacağı konuklarla yukarıdaki tüm soruların cevabını verebilecek güçte. 24 Mayıs Cuma günü Maslak, Startgate’de düzenleyeceğimiz Block Square’in yeni etkinliğinde yapay zeka ve blokzincir teknolojilerini bir araya getiren Web3 oyun sektörü ele alınacak. Sektörün mevcut durumu, orta ve uzun vadeli görünümü hakkında bilgi almak isteyenlerin yanı sıra Web3 oyunları alanındaki parlak fikirlerini ete kemiğe büründürmek isteyen genç girişimciler, Block Square’in etkinliğinde buluşacak.

Web3 oyunlarının öncü isimleri bir araya geliyor

Web3 Oyun Devrimi: AI ve Blockchain Entegrasyonu başlıklı Block Square’in etkinliği alanında öncü isimleri bir araya getirecek. The Sandbox Büyüme TR-MENA Başkanı Arslan Kiran metaverse ve oyun sektörüne ilişkin değerli içgörülerini paylaşacak. YTU Yıldız Teknopark Genel Müdür Yardımcısı İsa Turgut İnci, teknoparklarında faaliyet gösteren oyun ve blokzincir projelerini ve genç girişimcilere startup kurmaya ilişkin süreçleri anlatacak. Tiyatro ve dizi oyuncusu Kimya Gökçe Aytaç hem bir oyuncu hem de trader şapkasıyla Web3 oyunları ve blokzincir dünyasına dışarıdan bakacak. Ponciqs CEO’su Salim Gökhan Gezici sektörün gelişen ve değişen dinamiklerinin yanı sıra liderlik deneyimlerini aktaracak.

Yapay zeka ve blokzinciri bir araya getiren ve her geçen gün çıtayı bir adım daha öteye taşıyan Web3 oyun sektörünün, öncü isimleri bu özel panelde sizleri bekliyor. İlham verici panel tartışmaları ve eğlenceli ağ kurma fırsatlarıyla sizlere unutulmaz bir deneyim sunacak ücretsiz Block Square etkinliğini kaçırmayın!

Etkinlik Detayları:

Tarih: 24 Mayıs 2024

16:00-17:00 Karşılama

17:00-18:00 Panel

18:00-19:00 Networking

Yer: Startgate, Maslak

Kayıt için : https://lu.ma/t68xef7h

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala