bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,154.19 1.57%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,390.42 1.66%
bnb
BNB (BNB) $ 568.82 1.46%
solana
Solana (SOL) $ 155.58 3.26%
xrp
XRP (XRP) $ 0.627041 8.31%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.43719 0.26%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.121922 2.52%

Lif3.com, seçilmiş DeFi sözleşmelerine sahip ilk Layer-1 çözümü Lif3 Chain’i dağıtmak için evmOS ile ortaklık kurdu

Lif3 Chain

LayerZero köprüleme yoluyla Ethereum, Polygon, BNB Chain ve Fantom üzerinde çalışan devrim niteliğindeki çok zincirli DeFi Layer-1 ekosistemiLif3.com (LIF3/USD) (LIF3/USDt), evmOS ile dünyanın ilk Layer-1 çözümü olan ve küratörlü sözleşme dağıtımıyla kamuya açık izinsiz kullanım için tasarlanan “Lif3 Chain “i başlatmak için yaptığı öncü ortaklığı duyurmaktan heyecan duyuyor.

Ortaklık, blockchain teknolojisinde yeni bir standart olan DeFi güvenliğini belirleyerek, akıllı sözleşmelerin sorunsuz, güvenli ve verimli bir şekilde dağıtılmasına olanak tanırken, en yüksek düzeyde şeffaflık ve erişilebilirliği de koruyor. evmOS entegrasyonu, merkezi olmayan uygulamaların evriminde bir başka kilometre taşını işaret ediyor ve dünya çapında geliştiriciler ve işletmeler için fırsatlar sunuyor.

Quantum FinTech Group Genel Müdürü Harry Yeh, “evmOS ile ortaklığımız blokzincir endüstrisinde çok önemli bir ilerlemeyi temsil ediyor” diyor. “Küratörlü sözleşme dağıtımıyla kamuya açık izinsiz kullanım için dünyanın ilk Katman-1 çözümünü sunarak, akıllı sözleşme uygulamasının güvenliğini ve verimliliğini artırıyor ve bildiğimiz şekliyle DeFi’de devrim yaratan bu dönüştürücü teknolojiye erişimi demokratikleştiriyoruz. Bu işbirliği, geliştiricilere ve işletmelere yeni nesil merkezi olmayan uygulamaları ileriye taşımak için ihtiyaç duydukları araçları sağlayarak yeniliği teşvik etme ve tüm blok zinciri ekosistemini destekleme konusundaki kararlılığımızı göstermektedir.

DeFi güvenliği benim ve Lif3 projesi için her zaman en önemli öncelik olmuştur. Şu anda piyasada kötü niyetli sözleşmelerin, flaş kredilerin, halı çekmelerin, önden çalışan sözleşmelerin ve yararsız token dağıtımlarının gerçekleşmesini önleyecek hiçbir çözüm bulunmuyor. Tüm izinsiz blok zincirleri, üzerinde kötü niyetli veya çöp olan sonsuz sayıda sözleşmenin çalıştığı bu soruna sahiptir. Ayrıca sahte ve yararsız token sözleşmeleri de geçmişte kaldı. Bu sorunları bizzat yaşadığım için, De-Fi’nin geleceğinin, seçilmiş sözleşme dağıtımlarının bir endüstri standardı haline geleceği bir gelecek olduğuna inanıyorum. App Store’u düşünün – ama akıllı sözleşme dağıtımları için!”

Lif3.com ve Lif3 Cüzdan, merkezi olmayan finans ve blok zincirinin geleceğiyle ilgilenenler için bir platform olabilir. Sürekli iyileştirme ve inovasyon taahhüdü, Lif3’ü dijital ekonomiyi şekillendirmede bir öncü olarak konumlandırıyor ve on-ramping, yatırım, ticaret, oyun, iGaming ve off-ramping için tek noktadan bir çözüm olan Lif3 Mobil Uygulaması aracılığıyla kripto para biriminin benimsenmesinin önündeki engelleri yıkmaya yönelik vizyonu.

“evmOS ile donatılmış LIF3, artık en güvenilir blok zinciri temellerinden ikisiyle uyumludur: IBC ve EVM. LIF3’ün DeFi ortamını genişlettiğini ve kullanıcılar ve geliştiriciler için yeni kapılar açtığını görmeyi dört gözle bekliyoruz,” diyor evmOS BD Başkanı Daniel Burckhardt.

Lif3.com ve evmOS ortaklığının faydaları

  • LIF3 CÜZDAN Kullanılabilirliği ve Verimliliği: evmOS, Lif3’ün daha basitleştirilmiş, daha güvenli ve etkileşimli bir kullanıcı deneyimi vizyonunu daha da desteklediğinden, kendi kendine saklama cüzdanı artık daha erişilebilir. EVM uyumluluğu, App Store ve Google Play‘den indirilebilen Lif3 Cüzdan aracılığıyla tüketici DeFi’si için sorunsuz edinimi kolaylaştırarak kullanıcılara dijital varlıklarına güvenli ve kolay erişim sağlar.
  • Gelişmiş Güvenlik: evmOS, akıllı sözleşmelerin dağıtımı için güvenli bir ortam sağlayarak yetkisiz erişimle ilişkili riskleri azaltır.
  • Halka Açık, İzinsiz Kullanım: evmOS tarafından getirilen endüstri standardı EVM, blockchain teknolojisine erişimi demokratikleştirerek herkesin akıllı sözleşmelerle etkileşime girmesine olanak tanır.
  • Lif3’ün Seçilmiş Sözleşme Dağıtımı: Yüksek kaliteli, incelenmiş akıllı sözleşmeler sağlayarak ekosistem içinde güven ve güvenilirliği artırır.
  • Yenilikçi Layer-1 Çözümü: Halka açık, izinsiz kullanım erişimi için tasarlanmış dünyanın ilk Layer-1 blok zincirini sunarak yeni bir endüstri standardı belirler.
  • Omni-Chain DeFi Ekosistemi: Lif3.com’un kapsamlı DeFi tekliflerini güçlendirerek birden fazla blok zinciri ağında sorunsuz entegrasyon sağlar.
  • Geliştiricilerin ve İşletmelerin Güçlendirilmesi: Yeni nesil merkezi olmayan uygulamaların oluşturulmasını ve dağıtımını kolaylaştırmak için gelişmiş araçlar ve altyapı sunar.
  • Web3’ün İlerlemesi: Tüketici DeFi, iGaming, müzik ve eğlence dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde Web3 teknolojilerinin benimsenmesini ve potansiyelini ileriye taşır.
  • Blockchain Ekosistemi için Destek: Geliştirme için sağlam ve çok yönlü bir platform sağlayarak blok zinciri topluluğu içinde inovasyonu ve büyümeyi teşvik eder.

Lif3 ekosistemi hakkında

Lif3.com, çok zincirli DeFi ekosistemi ve seçilmiş Katman-1 blok zinciri ile blok zinciri endüstrisinde devrim yaratıyor ve şimdi dünyanın ilk halka açık, izinsiz kullanımlı Katman-1 çözümünü başlatmak için evmOS ile öncü ortaklığıyla geliştirildi. App Store ve Google Play‘de bulunan ve kendi kendini koruyan Lif3 Cüzdan, Web3’ün tüm potansiyelini ortaya çıkararak kullanıcıları güçlendiriyor ve tüketici DeFi, Oyun, iGaming, müzik, eğlence ve daha fazlasını dönüştürüyor.

($LIF3) şu anda Bitfinex, Bitmart ve MEXC‘de listelenmektedir.

LIF3 hakkında daha fazla bilgi için kullanıcılar iletişime geçebilir:

E-posta: [email protected]

X | Telegram | Discord | Haberler ve Güncellemeler

Logolar ve markalaşma

Kullanıcılar Blockscout ile Lif3 Chain mainnet önizlemesini keşfedebilir:

Lif3 Blockscout portalı https://lif3scout.com/

Quantum Fintech Group hakkında

Quantum Fintech Group, 2020 yılında kurulmuş özel bir yatırım grubudur ve özellikle blok zinciri yatırımlarına odaklanarak alternatif varlık alanında üstün getiri sağlamaya odaklanmıştır.

X: https://x.com/quantumftg

evmOS hakkında

evmOS, zincirler arası dApp geliştirme için tasarlanmış, birlikte çalışabilir bir EVM blok zinciridir.

Outposts ve evmOS dApp Store gibi çığır açan yol haritası özellikleriyle evmOS, geliştiricilerin IBC’den yararlanmalarına ve akıllı sözleşmelerini zincirler arası ekosisteme bağlamalarına olanak tanır. evmOS zinciri, evmOS ile inşa edilmiştir ve amiral gemisi gösterimi olmaya devam etmektedir.

evmOS, EVM uyumluluğunu web3 işletmelerine getirmek için tasarlanmış, üretime hazır modüler bir çözümdür. Cosmos SDK ile inşa edilen evmOS, IBC, CometBFT ile birlikte gelir ve projelerin zincir mantıklarını tamamen özelleştirmelerini ve standart genel akıllı sözleşme platformlarının ötesine geçmelerini sağlar. Sürekli yükseltmeler ve bakım ile evmOS, herkesin EVM blok zincirleri ile eşsiz deneyimler sunmasını sağlar.

Yararlı kaynaklar

evmOS dApp Mağazası | Web Sitesi | Geliştirici Dokümantasyonu

Discord | GitHub | X | Telegram | Blog | Kariyer

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala