bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 68,800.43 3.39%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,153.47 2.71%
bnb
BNB (BNB) $ 579.68 0.82%
solana
Solana (SOL) $ 180.62 6.88%
xrp
XRP (XRP) $ 0.523164 2.58%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.470912 0.70%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.153799 2.69%

ABD Başkanını kriptocular mı belirleyecek? | Trump’tan kriptoya yeşil ışık

Emirhan Erdoğan ve Paribu Araştırma İçerikleri Yöneticisi Nergis Karababa, her cuma günü olduğu gibi bu hafta da kripto ekosistemindeki önemli gelişmeleri değerlendirdi. Özellikle haftanın geri kalanında neler olup bittiğine ve genel resme odaklanarak detayları kaçırmamız için sizlere yorumladı.

Balina hareketleri ve bitcoin

Nergis Karababa, 2014’ten bu yana hareketsiz kalan bir cüzdanda bulunan büyük miktarda Bitcoin‘in hareket etmesinin kripto piyasalarında nasıl yankı bulduğunu tartışıyor. Bu cüzdanın 2011’deki bir blok ödülünden kaynaklandığı ve o zamandan bu yana hiç dokunulmadığı belirtiliyor. Hareketin piyasa üzerindeki olası etkileri ve bu tür büyük transferlerin önemi vurgulanıyor.

ABD başkanlık seçimleri ve kripto politikaları

ABD’deki başkanlık seçimlerinin kripto piyasaları üzerindeki etkisi ele alınıyor. Yapılan anketler, seçmenlerin kripto politikalarına olan ilgisini ve bu politikaların seçim sonuçları üzerindeki olası etkilerini gösteriyor. Trump ve Biden’ın kripto konusundaki tutumları da tartışılıyor.

Yapay zeka ve finansal sistemler

Yuval Noah Harari’nin, yapay zekanın finansal sistemler üzerindeki etkilerine dair uyarıları paylaşılıyor. Harari, mevcut finansal sistemlerin karmaşıklığını ve yapay zekanın kontrol edilebilir olmasının önemini vurguluyor. Ayrıca, yapay zeka iş geliştirme analisti pozisyonunun ortaya çıkışı ve bu alandaki gelişmeler de değerlendiriliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala