bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 71,185.07 6.24%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,668.36 18.00%
bnb
BNB (BNB) $ 603.49 4.44%
solana
Solana (SOL) $ 182.68 2.54%
xrp
XRP (XRP) $ 0.538224 4.87%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.499302 5.89%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.163393 7.69%

UXLINK’e finansman turunda 9 milyon doları aşan yatırım

uxlink


UXLINK’in yatırımcıları arasında Kucoin Labs ve GGV Capital de var.

Hızla büyüyen bir Web3 sosyal platformu ve altyapısı UXLINK, kısa süre önce yeni bir finansman turunu kapatarak toplamda 9 milyon doların üzerinde yatırım topladı. Bu turun yatırımcıları arasında OKX Ventures, Manifold, Web3Port, UOB Ventures, Comma3, Cypher Capital, Kucoin Labs, Gate Labs, Forgame (0484.HK), ECV, 7UPDAO ve sektör liderleri yer alıyor. Singapur Kurumsal Bilgilerine göre HongShan Capital, GGV Capital ve ZhenFund da yatırımcıları arasında yer alıyor.

Kuzey Amerika, Asya ve Orta Doğu’dan küresel bir yatırımcı tabanına sahip olan UXLINK, önde gelen kripto yatırım firmalarından, borsa liderliğindeki fonlardan ve halka açık şirketlerden stratejik ortak olarak destek almıştır. Bu çeşitli yatırımcı grubu, UXLINK’in Web3 trafik giriş noktalarının, sosyal ticaret borsalarının ve altyapının kapsamlı bir sosyal ekosistem içinde entegrasyonuna öncülük etme potansiyelinin yaygın olarak kabul edildiğini vurgulamaktadır.

Topluluk içindeki kişiler, UXLINK için Token Üretme Etkinliğinden (TGE) önce başka bir finansman turu olasılığını ima ettiler. Bu ek finansman, UXLINK’in pazardaki konumunu ve tekliflerini daha da güçlendirecektir.

Tek yönlü ilişkilere odaklanan diğer sosyal altyapı projelerinin aksine UXLINK, sosyal yapılarda Twitter ve Facebook veya Weibo ve WeChat arasındaki farka benzer şekilde iki yönlü, tanıdık temelli sosyal bağlantıları vurgulayan ilk platform olarak öne çıkıyor.

UXLINK’in ürün teklifleri bir uygulama katmanı ve bir altyapı katmanından oluşmaktadır. Uygulama katmanı Social DEX ve UX Growth (Link to Earn) gibi modülleri içerirken, altyapı katmanı tanıdık sosyal ilişkilerin çok katmanlı verilerini ve RWS sosyal protokolünü entegre etmektedir. UXLINK ayrıca ekosistem geliştiricilerini ve üçüncü taraf kullanıcıları daha iyi desteklemek için OP Stack L2 ve EigenDA gibi teknolojilerden yararlanan yenilikçi bir Sosyal Likidite Katmanı sunmayı planlamaktadır.

İki yönlü, tanışıklığa dayalı sosyal bağlantılara yapılan bu vurgu, UXLINK’i sosyal altyapı alanında rekabetçi bir proje olarak konumlandırmakta ve kullanıcılara daha zengin ve daha kişiselleştirilmiş sosyal deneyimler sunmaktadır. Uygulama ve altyapı katmanlarının entegrasyonu sayesinde UXLINK, Web3 ekosisteminin gelişimini yönlendirmeyi ve geliştiriciler ile üçüncü taraflar için sağlam bir destek sunmayı amaçlamaktadır.

Hızlı büyüme ve inovasyon küresel çapta dikkat çekiyor

Platform, ürün yeniliği ve hızlı kullanıcı büyümesi nedeniyle pazarın dikkatini çekmiştir. Nisan 2023’teki lansmanından bu yana, platform 3,5 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıyı bir araya getirdi, 75.000’den fazla merkezi olmayan grubun oluşturulmasını kolaylaştırdı ve sadece 10 ay içinde 6 milyonun üzerinde bir kullanıcı tabanına ulaştı. Platformun kullanıcı tabanı öncelikle Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Avrupa, Güney Asya ve Afrika’da yoğunlaşmıştır.

“Web1.0 ve Web2.0 bize Facebook ve WeChat gibi tanıdığımız kişilerle bağlantı kurmaya dayanan popüler sosyal platformları getirdi. Bu platformlar çok sayıda insanın bunları kullanmasında büyük rol oynadı. UXLINK, bu tanıdık ilişkilerin yaklaşan Web3 döneminde güven oluşturmaya ve işlemleri daha sorunsuz hale getirmeye nasıl yardımcı olabileceğini araştırıyor. Güven inşa etmek, çok sayıda insanın Web3’e katılmasını sağlamanın önündeki en büyük zorluklardan biridir.”

Web: https://uxlink.io/
Twitter : https://twitter.com/UXLINKofficial
Telegram : https://t.me/uxlinkofficial2
Odyssey: https://dapp.uxlink.io/quest

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala