bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 67,671.13 2.60%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,736.69 0.27%
bnb
BNB (BNB) $ 594.29 3.10%
solana
Solana (SOL) $ 171.59 3.57%
xrp
XRP (XRP) $ 0.517342 1.78%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.457629 4.67%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.156998 5.51%

TonUP $UP token CoinTR’de listeleniyor!

cointrbt

Türkiye’de Dijital Geleceğin Merkezi olma mottosuyla lansmanını yapan global dijital varlık borsası CoinTR, 12 Mart’ta TonUP’un $UP Token’ını listeledi.

Türkiye’nin lider kripto para borsası CoinTR, TonUP’un $UP Token’ın 12 Mart’ta listelediğini duyurdu. CoinTR’de gerçekleşen bu listeleme, TonUP ve TON topluluğu için dönüm noktası niteliğinde bir gelişme ve global topluluk üyeleri/yatırımcılar için yeni fırsatlar sunmaktadır. CoinTR’deki listeleme ile TonUP $UP Token’ın likiditesini artıracak ve daha geniş bir yatırımcı kitlesine ulaşmasını sağlayacak.

TonUP- $UP Token aylık 800 milyona varan aktif kullanıcısı ile seçkin bir Launchpad topluluğudur.

Türkiye pazarına ilgi duyan ve Türk topluluklarının öneminin bilincinde olan TonUp- $UP Token CoinTR’de 12 Mart itibari ile listelenmeye başlamıştır. TonUp, TON Blockchain üzerinde çalışan ve aylık yaklaşık 800 milyon aktif kullanıcıyla yüksek potansiyele sahip projeleri belirlemeye ve geliştirmeye, tüm topluluğa yeni fırsatlar sunmaya adanmış seçkin bir Launchpad platformudur. Kuruluşundan bu yana TON Vakfı, TONCoin.Fund ve ForesightX tarafından desteklenmektedir. Misyonu, TON Blockchain’de önemli potansiyele sahip varlıkları desteklemek ve TON ekosisteminin büyümesine katkıda bulunmaktır. Ekosisteme katma değeri olan projelere kazandıran ve yatırımcılarına sunan CoinTR bu listeleme ile TonUP’un $UP tokenin Türkiye’de ekosisteme girişine öncülük etmiştir. TonUP ekibi, TON ekosistemi içindeki projeler ve yetkililerden güven kazanmış, TON Vakfı ve TONcoin.fund gibi prestijli kaynaklardan finansman sağlamıştır. Önemli yatırımcılar arasında TONCoin Fund, Foresight X, MEXC Ventures, Waterdrip Capital, BitFund DAO, Antalpha ve çeşitli melek yatırımcılar yer almaktadır.

CoinTR TonUP $UP Token Listeleme Detayları

“CoinTR ve TonUP, TONUP listelemesini hacim etkinliği ile kutluyor”

12 Mart 2024’te saat 10.00’da (TSİ) yatırma işlemleri başladı, aynı gün saat 11.00’de (TSİ) işlemler başladı ve saat 12.00’da (TSİ) çekme işlevselliği erişilebilir hale geldi.

CoinTR ve TonUP, $UP listelemesini kutlamak için şu anda bir hacim etkinliği yapıyor ve kripto para yatırımcılarına toplamda $7,000 değerinde ödül havuzunun yer aldığı benzersiz bir fırsat sunuyor! 19 Mart 11.00’e (TSİ) kadar sürecek bu heyecan verici etkinlik, işlem yapma, tutma ve etkileyici ödüller kazanma fırsatı sunuyor.

Etkinlikte Öne Çıkanlar

TONUP Hold Et ve İşlem Yap, $5.000’lık TONUP Paylaşın!

Etkinlik süresi boyunca toplam değeri $100 veya daha fazla TONUP/USDT işlemi yapan ve en az $100 değerinde TONUP (günlük rastgele anlık görüntü alınacak) hold eden kullanıcılar, $5000’lık TONUP airdrop ödülünü paylaşmaya hak kazanacak. Tutulan $UP token miktarı ne kadar yüksek olursa ödüller de o kadar büyük olacak!

İşlem Ödülü, $2.000’lık TONUP Paylaşın!

CoinTR’de günlük TONUP/USDT spot işlem hacmi 300 USDT’yi aşan 40 kullanıcı rastgele seçilecek. Her kazanan $50 değerinde TONUP alacak!

Yatırma: 12 Mart 10.00 (TSİ)

İşlem: 12 Mart 11.00 (TSİ)

Çekme: 12 Mart 12.00 (TSİ)

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala