bitcoinBTC/USD
$ 62,526.75 5.24%
ethereumETH/USD
$ 3,466.79 4.56%
cardanoADA/USD
$ 0.689899 9.52%
xrpXRP/USD
$ 0.594094 1.71%
bnbBNB/USD
$ 407.92 0.02%
solanaSOL/USD
$ 128.71 15.50%
avalanche-2AVAX/USD
$ 42.67 7.66%
dogecoinDOGE/USD
$ 0.127951 30.02%
tronTRX/USD
$ 0.14228 0.88%
chainlinkLINK/USD
$ 19.99 3.75%
matic-networkMATIC/USD
$ 1.04 0.36%
aptosAPT/USD
$ 11.86 0.01%
arbitrumARB/USD
$ 1.99 4.00%
optimismOP/USD
$ 3.89 2.35%

Paylaş

Terra Classic Sahiplerinin Sayısındaki Artış Dikkat Çekti

Terra Classic Sahiplerinin Sayisindaki Artis Dikkat Cekti 2

USTC ve LUNC‘nin çöküşünden aylar sonra dahi adını sık sık duyurmayı başaran Terra ekosistemi, zaman zaman ilginç hareketlilikleri ile yatırımcılarını şaşırtabiliyor. Kimi zaman anlık fiyat artışı kimi zaman ise işlem hacmi ile bunu yapan Terra Classic, son olarak sahiplerinin sayısındaki artış ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Terra Classic Sahiplerinin Sayısındaki Artış Dikkat Çekti

Terra Classic Yatırımcılarının Sayısındaki Artış Dikkat Çekti

CoinMarketCap‘in verilerine göre, Terra Classic belirteci LUNC’nin sahiplerinin sayısı, çöküşün başından bu yana birkaç aydır istikrarlı bir şekilde artıyor. Özellike eylül ayına göre yüzde 2.7 artışla 316 olan adres sayısı, günümüzde 12.071’e yükseldi.

Bununla birlikte Terra Classic balinaları, aralık ayının başından bu yana varlıklarını artırdı. Kışın ilk ayının geride kalan günlerinde, en büyük ilk 100 LUNC sahibinin pozisyon büyüklüğü yüzde 1.91 arttı.

Analistler ise LUNC sahiplerinin bilançosundaki bu değişikliği token2ın fiyat tablosunu ilişkilendirdi. Analistler balinaların çantalarındaki artışın token için güçlü bir fiyat hareketinin habercisi olduğu bir tür model olduğunu söylüyor. Ancak dolaşımdaki çok sayıda “wrapped” LUNC olduğunda bu verinin sağlamasını yapmak pek mümkün değil.

Son olarak LUNC’nin haberimizin yazımı itibarıyla 0.000142 dolardan işlem gördüğünü belirtelim. Güncel fiyat ise şu şekilde:


Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi artan Cem, bu konular hakkında okuma ve araştırmalar yaparken Wikipedia’da oldukça fazla zaman geçirdi. Ardından Wikipedia vakfının bir üyesi olarak birçok madde yazdı ve düzenledi. 500'den fazla maddeyi Türkçe’ye kazandırdı ve 6.000'in üzerinde katkıda bulundu. Böylelikle yazarlık kariyerine Wikipedia’da başladı. Liseyi Gaziantep'te Özel Bilişim Koleji'nde bitiren Cem, Biyoloji ve teknoloji alanında da birçok yarışma ve etkinliğe katıldı. IGSIS adlı koku simülatörü projesiyle bir Tübitak yarışmasında ilk 10'a girdi. Şu anda İstanbul'da yazılım üzerine Üniversite eğitimine devam ederken kendisini yazılım alanında geliştiriyor. Son dönemde ise özellikle Blockchain, kripto para ve NFT alanına odaklanan Cem, bu konuda araştırmalar yapıp içerik üretiyor ve projeler hazırlıyor. Genel olarak bilim kurgu ve teknoloji kitapları ile birlikte güncel bilimsel makaleleri okumayı seviyor. Anatomi ve unrealist çizimler yapmaktan hoşlanıyor. Seçici bir sinefil olan Cem, bilim kurgu, fantastik ve kısa filmleri takip ediyor. Arkadaş grubu ile birlikte 5.000’den fazla üyeye sahip 12 Telegram yazılım grubunun Admin'liğini yapıyor ve Blockchain geliştiricileri için Türkçe platform oluşturmayı ve etkinlikler düzenlemeyi hedefliyor. Bitcoin ile ilk defa DarkWeb ortamını araştırırken tanışan Cem, Bitcoin’i geleceğin ‘Altını’ olarak görüyor. Blockchain teknolojisini oldukça önemsiyor ve kendi projelerini geliştirmek için çalışıyor. Ek olarak birçok Blockchain ve kripto para projesini araştırıyor ve bu projeler hakkında incelemeler yazıyor. Kripto paraların geleceğin ekonomisinde oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Kripto paralara yatırım yapıyor ve varlıklarının %90’ını soğuk cüzdanlarında tutmayı tercih ediyor. Dünyayı gezme hayali olan Cem, farklı kültürlerin insanlarını tanımayı ve mutfaklarını deneyimlemeyi seviyor. Gezi, blog ve bilgilendirici içerikleri okuyup izlemeyi seven Cem, Blockchain ve kripto para konusunda içerik üretirken kariyerine BTCHaber.com’da İçerik Editörü olarak devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala