bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 65,488.55 1.80%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,505.43 2.38%
bnb
BNB (BNB) $ 598.08 1.97%
solana
Solana (SOL) $ 141.68 4.54%
xrp
XRP (XRP) $ 0.510983 4.22%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.401212 3.59%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.129941 5.05%

Team Paribu, Genç Sporculara Desteğini Artırıyor

Team Paribu Genc Sporculara Destegini Artiriyor

Team Paribu, genç sporcuların gelişimine katkıda bulunan Team Paribu Mentor projesinin kapsamını genişletti. Proje ile spor psikolojisi kapsamında genç sporculara destek sürecek. Sporcuların performanslarının maksimum seviyeye çıkarılması için çalışmalar sürecek.

Tem Paribu Genc Sporculara Destek Programini Genisletti4

Tem Paribu, Genç Sporculara Destek Programını Genişletti

Paribu‘nun olimpiyat ruhundan ilham alarak kurduğu Team Paribu, destek programını genişletti. Türkiye’de spor kültürünün geleceğine katkı sağlamak için başlatılan proje ile genç sporculara destek verilecek.

Team Paribu Mentor programı, sporda iki nesil arasında köprü kurmak ve yeni sporcuların yetişmesine katkı sağlama amacıyla geliştirilen bir proje. Geçen yıl, Team Paribu kadrosunda yer alan millî sporcular, kendi branşlarındaki genç sporcularla bir araya gelerek onlara tecrübelerini aktardı ve gelişmelerine destek verdi. Şu ana kadar 20 genç sporcu, Team Paribu sporcularından mentorluk alarak onlarla antrenman yapma imkânı buldu. Bu çalışmalar sırasında Klinik Spor Psikoloğu Berceste Şeber ile spor psikolojisi alanında çalışmalar gerçekleştirdi.

Team Paribu, bu yıl Mentor programının etkisini ve içeriğini geliştiriyor. Performanslarını maksimum seviyeye çıkarabilmek için genç sporcularla yürütülen spor psikolojisi alanındaki çalışmalar devam edecek. Her ay hedef belirleme ve motivasyon, kaygı yönetimi, zihinsel stratejiler ve zihinsel dayanıklılık gibi farklı başlıklar etrafında şekillenen bir program uygulanacak. Ayrıca, spor psikolojisi konusunda farkındalık kazandırmak üzere sporcu aileleriyle de çalışmalar yürütülecek.

Mentor projesi kapsamında kariyerinin henüz başında olan genç sporcular, kariyerlerini şekillendirmede önemli rol oynayacak deneyim ve çalışmaların içinde yer alacak. Team Paribu, bu nitelikte projeleri hayata geçirerek geleceğin sporcularının yetişmesine katkı sunmaya devam edecek.

Team Paribu Mentor projesi hakkında detaylı bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Göker Bilgiç

Göker Bilgiç, Kasım 1992'de İstanbul'da doğdu. İlkokul ve lise öğrenimini İstanbul'da gördü. İstanbul Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında bilimsel araştırmalarda görev aldı. 2015 yılında Dünya gazetesinde haber editörü olarak mesleğe ilk adımını attı. Dünya'da farklı dönemlerde 5 yıla yakın çalıştı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala