bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 66,592.84 0.17%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,519.70 2.16%
bnb
BNB (BNB) $ 607.23 0.26%
solana
Solana (SOL) $ 143.13 3.92%
xrp
XRP (XRP) $ 0.509598 4.06%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.407713 1.89%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.129923 4.39%

Ripple’ın Ortağı Tranglo, Al Ansari Exchange ile İş Birliği Yapıyor

ripple al ansari exchange ile is birligi yapiyorrf

Son dönemde birçok şirket çalışmalarını bir adım öteye taşımak için yaptığı iş birlikleri ile gündeme gelmeye başladı. Bu kez bir iş birliği de Ripple ortağı Tranglo ve Al Ansari Exchange cephesinden geldi. Tranglo, BAE’deki en büyük kişisel havale platformu olan Al Ansari Exchange ile iş birliği yapıyor.

Tranglo ve Al Ansari Exchange’den İş Birliği Hamlesi

Orta Doğu’daki genişleme programının bir parçası olarak, Ripple’ın İsteğe Bağlı Likidite (ODL) ortağı Tranglo, BAE’nin en büyük dışa kişisel havalesi olan Al Ansari Exchange ile ortaklık kurdu. Konu ile ilgili yapılan duyuruya göre; stratejik iş birliği Tranglo’nun Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki varlığını daha da genişletecek. Ortaklık kapsamında her iki şirket de müşterilerinin havale deneyimlerini iyileştirme fırsatına sahip olacak.

ripple al ansari exchange ile is birligi yapiyorevf

Tranglo Group CEO’su Jacky Lee, gelişmeden duyduğu heyecanı dile getirerek, hareketin hem GCC bölgesini hem de BAE’nin sınır ötesi ödeme deneyimini destekleyeceğini sözlerine ekledi.

Tranglo Group CEO’su Jacky Lee ayrıca iş birliği ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Teknolojimiz, altyapımız ve Ripple’ın ödeme çözümüyle büyümenizi destekleyen Tranglo Connect’e Al Ansari’ye hoş geldiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala