bitcoinBTC/TRY
738.558,06 TL 2,65%
ethereumETH/TRY
45.125,96 TL 3,34%
tetherUSDT/TRY
27,34 TL 0,03%
bnbBNB/TRY
5.876,81 TL 1,52%
xrpXRP/TRY
13,89 TL 1,54%
usd-coinUSDC/TRY
27,34 TL 0,04%
staked-etherSTETH/TRY
45.116,67 TL 3,36%
cardanoADA/TRY
6,81 TL 1,74%
dogecoinDOGE/TRY
1,68 TL 1,57%
solanaSOL/TRY
542,66 TL 4,23%

Paylaş

Ripple’ın Ortağı Tranglo, Al Ansari Exchange ile İş Birliği Yapıyor

ripple al ansari exchange ile is birligi yapiyorrf

Son dönemde birçok şirket çalışmalarını bir adım öteye taşımak için yaptığı iş birlikleri ile gündeme gelmeye başladı. Bu kez bir iş birliği de Ripple ortağı Tranglo ve Al Ansari Exchange cephesinden geldi. Tranglo, BAE’deki en büyük kişisel havale platformu olan Al Ansari Exchange ile iş birliği yapıyor.

Tranglo ve Al Ansari Exchange’den İş Birliği Hamlesi

Orta Doğu’daki genişleme programının bir parçası olarak, Ripple’ın İsteğe Bağlı Likidite (ODL) ortağı Tranglo, BAE’nin en büyük dışa kişisel havalesi olan Al Ansari Exchange ile ortaklık kurdu. Konu ile ilgili yapılan duyuruya göre; stratejik iş birliği Tranglo’nun Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki varlığını daha da genişletecek. Ortaklık kapsamında her iki şirket de müşterilerinin havale deneyimlerini iyileştirme fırsatına sahip olacak.

ripple al ansari exchange ile is birligi yapiyorevf

Tranglo Group CEO’su Jacky Lee, gelişmeden duyduğu heyecanı dile getirerek, hareketin hem GCC bölgesini hem de BAE’nin sınır ötesi ödeme deneyimini destekleyeceğini sözlerine ekledi.

Tranglo Group CEO’su Jacky Lee ayrıca iş birliği ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Teknolojimiz, altyapımız ve Ripple’ın ödeme çözümüyle büyümenizi destekleyen Tranglo Connect’e Al Ansari’ye hoş geldiniz.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala