bitcoinBTC/TRY
1.268.770,85 TL 1,52%
ethereumETH/TRY
68.419,82 TL 0,59%
tetherUSDT/TRY
28,91 TL 0,03%
bnbBNB/TRY
6.973,09 TL 3,18%
xrpXRP/TRY
19,69 TL 6,00%
solanaSOL/TRY
2.193,66 TL 7,18%
usd-coinUSDC/TRY
28,92 TL 0,08%
cardanoADA/TRY
17,85 TL 27,42%
staked-etherSTETH/TRY
68.506,57 TL 0,81%
dogecoinDOGE/TRY
2,95 TL 5,26%

Paylaş

Reddit token’ı MOON büyük bir yükseliş kaydetti

reddit

Projenin yeniden canlandırılması için harekete geçilmesinin ardından token’ın değerinde yüzde 150 artış görüldü.

Reddit’in kapatılan Topluluk Puanları programına bağlı olan MOON token’ının değeri, iki kattan fazla artış gösterdi. Artış, moderatörlerin projeyi yeniden canlandırmak ve bağımsız olarak sürdürmek için harekete geçmesinin ardından geldi.

Bir moderatör hesabı olan u/CryptoMods, şu ifadeleri kullandı:

“Sağlam bir karşılık aldık ve topluluk olarak Moons’un geleceğini birlikte inşa etmeye başlamaktan ötürü büyük bir heyecan duyuyoruz.
Reddit yöneticileri, Moons sözleşmesinden vazgeçecek ve mevcut sözleşmenin bu ay sonuna kadar tamamlanması bekleniyor. Bu eylem kalıcıdır ve tamamlandığında sözleşmede başka bir değişiklik yapılması imkansız olacaktır.”

Moderatörler ayrıca, sözleşmenin taşınması ve feshedilmesinin ardından yeni MOON token’ı basılmayacağının da altını çizdi. Reddit yöneticileri’nin “Topluluk Tankı” adı verilen ortak hesaptaki tüm MOON token’larını yakılacağı ve toplam arzın 125 milyondan 83 milyona düşeceği kaydedildi.

u/CryptoMods, önümüzdeki aylarda da MOON için bir dizi yeni hamle planlandığını ekledi.

Cem Yavuz

Cem Yavuz

2 Ekim 1992 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Cem Yavuz, ilköğretimi yine doğduğu şehirde tamamladı. Liseyi İstanbul’da okuyan Cem, tarihe olan ilgisi sebebiyle üniversite eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin Tarih bölümünde tamamladı. Cem’in ilk iş deneyimi arşiv çalışmaları üzerine oldu. Bahçelievler Belediyesi’nin tapu arşivinde görev alan Cem, web siteleri için makale yazmaya ise 2014 yılında başladı. 2014 yılından beri aktif olarak onlarca farklı konuda makale kaleme aldı. Cem bu süreç içerisinde, birçok tanınmış markanın web sitesi içeriklerini de üretti. Cem üniversiteden mezun olmasının ardından farklı sektörlerde de çalıştı. Ünlü bir GSM operatörünün tanıtımı üzerine çeşitli görevlerde bulunan Cem, tekstil sektöründe de bir yıldan fazla çeşitli görevler yaptı. Cem, ilk olarak devlet okulunda tarih öğretmenliği stajını tamamladı. Daha sonra özel bir kuruluşta bir dönem tarih öğretmenliği de yaptı. Cem’in kripto para sektörüne girişi ise 2017 yılındaydı. Kripto paralarla tesadüfen tanışan Cem, Ethereum’u oldukça ilgi çekici bulmuş ve bu konuyu araştırma yoluna gitmişti. Çeşitli kripto para borsaları ve web siteleri için rehber içerikler kaleme aldı. Rehber içerikler daha çok kripto paraların tanıtımı üzerineydi. Ayrıca blockchain teknolojisi ve kripto para madenciliği hakkında da birçok bilgilendirici yazı kaleme aldı. Daha sonra çeşitli kripto para haber sitelerinde düzenli olarak yazarlık yapan Cem, şu anda Kriptomeda yayınlarından Coinkolik ve BTCHaber’de editör olarak görev yapıyor. Cem’in kripto paraların yanı sıra farklı ilgi alanları da bulunuyor. Tarih lisans eğitimini tamamlayan Cem, hala tarihle ilgilenmeyi sürdürüyor. Özellikle Ortaçağ Türk Tarihi konusunda oldukça ilgi duyan Cem, bir dönem yerel bir gazetede tarih ağırlıklı köşe yazıları da kaleme aldı. Cem’in hobileri arasında edebiyat, sinema ve spor önemli bir yer tutuyor. Özellikle Rus edebiyatına yoğun bir ilgisi olan Cem, modern klasiklerle de bir hayli ilgi duyuyor. Cem’in tarihi filmlere de büyük bir ilgisi söz konusu. Özellikle Ortaçağ’ı konu alan filmleri yakınen takip ediyor. Cem birçok spor branşını da takip ediyor. Futbol, basketbol ve tenis, Cem’in en çok takip ettiği spor branşları arasında yer alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala