bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 67,882.19 1.30%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,859.17 1.96%
bnb
BNB (BNB) $ 598.35 1.21%
solana
Solana (SOL) $ 167.13 0.54%
xrp
XRP (XRP) $ 0.5263 0.67%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.455331 1.14%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.164404 1.12%

Reddit Ethereum Vakfı ile Ortaklık Kurduğunu Duyurdu

reddit ethereum vakfi ile ortaklik kurdugunu duyurdu

Dünyaca ünlü çevrim içi forum sitesi Reddit, Ethereum Vakfı ile ortalık kurduğunu duyurdu.

Reddit yöneticisi Jarins, Çarşamba günü r/Ethereum dizininde Reddit’in Ethereum Vakfı ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Gönderide Reddit’in “blokzincirine olan bağlılığını nasıl artıracağını, Ethereum ekosistemi için ölçeklendirmeyi ve kaynakları hızlandıracağını ve topluluğa blokzinciri teknolojisinin değerini ve bağımsızlığını nasıl getireceği” ele alındı ve şu ifadeler kullanıldı:

“Amacımız, ölçeklendirmede kaydedilen ilerlemeyi hızlandırmaya yardımcı olmak ve Ethereum’daki Community Points gibi büyük ölçekli uygulamaları başlatmak için gereken teknolojiyi geliştirmektir. Bu ortaklık yoluyla geliştirilen ölçeklendirme teknolojisi, açık kaynaklı olacak ve herkesin kullanımına açık olacak.”

Reddit ayrıca, r/Cryptocurrency ve r/FortNiteBR dizinleri için Ethereum tabanlı token’larla denemeler gerçekleştiriyor. Bu hamle, Reddit ile Ethereum Vakfı arasındaki ilişkinin büyüğünü gösteriyor.

Jarins ayrıca, son zamanların önemli gündem maddelerinden biri haline gelen merkeziyetsiz internet hakkında da konuştu ve bu konuda saflarını genişletmek istediklerini söyledi:

“Şu anda merkeziyetsiz internet oluşturmak isteyen harika mühendisleri işe alıyoruz. Ölçeklendirme ve blokzincirini milyonlarca kullanıcıya ulaştırma gibi zorlu sorunları çözmekle ilgileniyorsanız, bana bir PM gönderin veya doğrudan Reddit’in kariyer sayfasından başvurun. Sizinle konuşmak isteriz!”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala