bitcoinBTC/TRY
1.586.164,11 TL 1,47%
ethereumETH/TRY
90.285,25 TL 2,36%
tetherUSDT/TRY
30,90 TL 0,04%
bnbBNB/TRY
11.556,40 TL 5,59%
solanaSOL/TRY
3.178,70 TL 4,48%
xrpXRP/TRY
16,86 TL 3,29%
staked-etherSTETH/TRY
90.214,46 TL 2,29%
usd-coinUSDC/TRY
30,92 TL 0,08%
cardanoADA/TRY
18,18 TL 5,15%
avalanche-2AVAX/TRY
1.144,17 TL 3,27%

Paylaş

Neye Yatırım Yaparsan O’sundur! Risk Almadan Para Kazanamazsın

Neye yatırım yapılacağı konusunda özellikle yolun başındaki bir yatırımcının kafası oldukça karışıktır. BTCafe’nin bu bölümünde Firuze Özdemir ve Erman Arıcasoy hangi kazanç birimine yatırım yapıldı, nasıl para kazanıldı, kaç Bitcoin alındı ve daha fazlasını masaya yatırdı.

Nelerden Bahsedildi?

Firuze Özdemir ve Ercan Arıcasoy, kripto piyasasının temel kavramlarından bahsetti. Erman Arıcasoy, sermayesi olması durumunda neye yatırım yapacağını esprili bir dille açıklayarak, “Dünyadaki herkes çok büyük zengin olmayı kıl payıyla kaçırdı, herkese sunulan bir şans bu Bitcoin’de. İlk başta alsaydın şimdi zengindin. Herkese verildi bu şans aslında baktığın zaman.” ifadelerini kullandı.

Neye Yatırım Yaparsan Yap, Risk Almadan Para Kazanamazsın

“En heyecanlı yatırım kripto paralar. Risk almadan para kazanamazsın.” diyen Arıcasoy, metaverse dünyasına dair bildiklerini de aktardı. Para birimi olarak tüm kripto para birimlerinin kullanılabileceğini dile getiren Arıcasoy, evde NFT yapımı ile ilgili detaylar verdi. Herkesin her konuda NFT yapabileceğini belirten Arıcasoy, bunun satış yapılabilecek kadar değerli NFT sahibi olunacağı anlamına gelmediğini kaydetti.

Beyza Nur Kızıldemir

Beyza Nur Kızıldemir

Beyza Nur Kızıldemir 6 Temmuz 1997 tarihinde Bursa’da dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise yıllarını Bursa’da geçirdi. Şu an İstanbul’da yaşıyor. Çocukluğundan bu yana tiyatro, müzik, sinema ve edebiyata ilgi duydu, zaman zaman bu branşlarda eğitimler aldı. İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunu olan Beyza, aynı zamanda Gazetecilik bölümü ile de çift anadal yaptı. Öğrencilik yıllarında üniversitenin resmi yayın organı İletim Gazetesi’nde muhabir ve editör olarak çalıştı. Aynı yıl Vatan Gazetesi’nin kitap ekinde editör stajını tamamladı. Eğitim ve iş hayatı daima iç içe olan Beyza, satış danışmanlığından garsonluğa kadar pek çok iş tecrübesi edindi ve hayatı tanıdı. Work and Travel programıyla 3 buçuk ay ABD’de yaşadı. Mezun olduktan sonra Akşam Gazetesi’nde profesyonel meslek hayatına adım attı. Burada SEO editörü ve gündem editörü olarak toplamda yaklaşık 2 yıl görev aldı. Farklı sektörlerde deneyim edinme arzusuna kapılan Beyza, Günışığı Kitaplığı’nın basın tanıtım sorumluluğunu üstlendi. Yazma sevdası ağır basınca da medyaya dönüş yaptı. Bir dönem Fil'm Hafızası'nın haber editörleri arasında yer alan Beyza, geleneksel ve dijital medyada edindiği tecrübeler sayesinde her konuda yazabilme yetisi kazandı. Farklı mecralarda yazıları yayınlandı. Dijital varlıkların, biz istesek de istemesek de geleceğin ekonomisini yönlendireceğine inanıyor. Kripto sektörünün kendi içinde yarattığı dilin, her kesimden okur tarafından anlaşılması için çalışan Beyza, mevcut durumda BTC Haber, Coinkolik ve CoinBilgi'de SEO editörü görevini yürütüyor. Ayrıca farklı kurumlara freelance olarak içerik üretiyor.

Yanıt verin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala