bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,913.12 2.32%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,065.11 1.66%
bnb
BNB (BNB) $ 557.80 1.21%
solana
Solana (SOL) $ 142.37 1.88%
xrp
XRP (XRP) $ 0.518754 3.04%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.481814 1.87%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.152726 0.43%

Nexo, Web3 Projeleri için Nexo Ventures’ı Başlattı

nexo web3 projeleri icin nexo venturesi baslatti

Kripto para birimlerinin hızla benimsenmesi ile beraber birçok şirket yatırım kollarını genişletmeye başladı. Son olarak kripto para kredileri platformu olan Nexo da Web3 projeleri ve satın almaları için 150 milyon dolarlık bir girişim kolu kurdu. Söz konusu duyuru Nexo’nun resmi Twitter hesabı üzerinden duyuruldu.

Nexo’dan Web3 Projeleri için Yeni Girişim Kolu: Nexo Ventures

Kripto para kredileri platformu Nexo bugün yaptığı açıklamada, Nexo Ventures‘ın Web 3, merkezi olmayan finans (DeFi) inovasyonu, NFT’ler, metaverse ve GameFi’nin yanı sıra ödemeler ve ticaret altyapısı ve uyumluluk hizmetlerine yatırım yapacağını duyurdu .

Nexo Ventures, ve Yatırımlar Başkanı CFA’dan Tatiana Metodieva ise konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Nexo kullanıcılarının bizimle birlikte yatırım yapmasını sağlamanın fizibilitesini de keşfedeceğini ve böylece yatırımcı çeşitlendirmesini ve servet maksimizasyonunu kolaylaştırmak için yeteneklerimizden yararlanacak. Misyonumuz ise kripto devrimini ilerletmeye yardımcı olan girişimcileri yükseltmek. Nexo Ventures, dijital varlıkların sürekli benimsenmesini ve Web3 ekosisteminin genişlemesini sağlamayı hedefliyor.

Nexo Ventures, yatırım için beş temel alana odaklanacak:

  • Web3
  • DeFi İnovasyonu
  • Metaverse, NFT’ler ve GameFi
  • Ödemeler ve Ticaret Altyapısı
  • Uyumluluk Çözümleri

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala