Mythical Games’den Üst Düzey Yöneticilerine Dava

mythical gamesden ust duzey yoneticilerine davaasdfd

Kripto oyun platformu Mythical Games, Kaliforniya Eyaleti Yüksek Mahkemesi‘nde üç eski üst düzey yöneticisi hakkında dava açtı. Dava, şirket için çalışması gereken isimlerin kendilerine yönelik yaptıkları faaliyetler yer alıyor.

Mythical Games, Üst Düzey Yöneticilerine Dava Açtığını Duyurdu

Andreessen Horowitz destekli kripto oyun tek boynuzlu atı Mythical Games, üç eski üst düzey yöneticinin 150 milyon dolarlık fon sağlamak için şirket bağlantılarını ve stratejisini kullanarak mütevelli görevlerini ihlal ettiği iddiasıyla dava açtı. Mythical Games, Los Angeles County Merkez Bölgesi’ndeki California Eyaleti Yüksek Mahkemesi’nde dava açtı.

mythical gamesden ust duzey yoneticilerine davaas

Davanın sanıkları Fenix ​​Games’ten Rudy Koch, Chris Ko ve Matthew Nutt. Koch, Ko ve Nutt, geçen ay ayrılana kadar Mythical Games’te çalıştı. Koch şirketin kurucu ortağıydı, Nutt baş işletme görevlisi ve oyun stüdyoları ve yayıncılık başkanıydı, Ko ise strateji ve yatırımlardan sorumlu kıdemli başkan yardımcısıydı.

Mythical Games’ten ayrıldıktan birkaç hafta sonra Koch, Ko ve Nutt, blockchain oyunları için Fenix ​​Games adını verdiği yeni bir yayın platformu kurduklarını duyurdu . Ayrıca Cypher Capital ve Phoenix Group’tan 150 milyon dolar topladıklarını söyledi.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
527.195,24 TL 2,65%
ethereumETH/TRY
33.615,94 TL 3,21%
tetherUSDT/TRY
19,18 TL 0,06%
bnbBNB/TRY
6.194,77 TL 1,77%
usd-coinUSDC/TRY
19,14 TL 0,04%
xrpXRP/TRY
8,17 TL 3,19%
cardanoADA/TRY
6,91 TL 2,54%
dogecoinDOGE/TRY
1,44 TL 2,84%
staked-etherSTETH/TRY
33.509,38 TL 3,21%
matic-networkMATIC/TRY
21,16 TL 2,40%
Bağlantıyı kopyala