bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 66,499.82 0.24%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,521.03 3.45%
bnb
BNB (BNB) $ 606.22 0.41%
solana
Solana (SOL) $ 142.83 4.33%
xrp
XRP (XRP) $ 0.509601 4.02%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.407156 2.20%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.129791 4.74%

Milady Meme Coin, DWF Labs’ten 5 milyon dolar yatırım aldı

btch 1

Milady Meme Coin ($LADYS), DWF Labs‘ten 5 milyon dolarlık önemli bir yatırım aldığını duyurdu. Bu yatırım, $LADYS için çok önemli bir anı işaret ediyor ve kripto piyasasında hızlandırılmış büyüme ve yenilik için konumlandırıyor.

Milady Meme Coin için yeni bir dönem

DWF Labs’tan gelen sermaye akışıyla $LADYS, meme coin’ler alanında bir sonraki yenilik dalgasına öncülük etmeye hazırlanıyor. Milady Meme Coin ve DWF Labs arasındaki iş birliğinin, $LADYS ve meme ekosisteminin gelişimi, iş birliği ve topluluk katılımı için yeni bir kapı açıyor.

DWF Labs’ten katma değerli yatırım ortaklığı

Bir Web3 yatırımcısı ve piyasa yapıcısı olarak DWF Labs, masaya zengin bir deneyim ve kaynak getiriyor. Sermayenin yanı sıra, DWF Labs’ın stratejik rehberliği ve ekosistem desteği, Milady Meme Coin’in meme coin alanındaki lider konumunu güçlendirmesini sağlayacaktır.

Milady Meme Coin’in vizyonu ve DWF Labs’ın uzmanlığı arasındaki sinerji, meme coin’lerin manzarasını yeniden şekillendirme ve memlerin evrimini ilerletme potansiyeline sahiptir.

Milady Meme Coin hakkında

Milady Meme Coin ($LADYS), Milady’nin suretinde yapılmış, kendi kendini organize eden bir meme coin’dir. Meme coin devriminin öncüsü konumundaki $LADYS, memetik gücün ve internet sevgisinin yılmaz ruhunu temsil etmektedir.

Web sitesi: https://milady.gg/

Twitter: https://twitter.com/miladymemecoin

DWF Labs hakkında

DWF Labs, 60’tan fazla borsada spot ve türev piyasalarda işlem yapan dünyanın en büyük yüksek frekanslı kripto para ticareti kuruluşlarından biri olan yeni nesil Web3 yatırımcısı ve piyasa yapıcısıdır.

Web sitesi: https://www.dwf-labs.com
Twitter: https://twitter.com/DwfLabs

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala