bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 66,125.72 5.96%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,170.72 9.77%
bnb
BNB (BNB) $ 572.84 6.09%
solana
Solana (SOL) $ 146.62 15.17%
xrp
XRP (XRP) $ 0.53646 11.72%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.491184 16.59%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.167815 14.03%

Resmileşti: Miami Belediyesi, Çalışanlarına Bitcoin (BTC) ile Ödeme Yapacak

miami belediyesi calisanlarina bitcoin btc ile odeme yapacak

ABD’nin en büyük Bitcoin (BTC) merkezi haline gelen Miami, hamlelerini sıklaştırıyor. Miami Şehir Komisyonu, Bitcoin dostu belediye başkanı Francis Suarez tarafından önerilen ve çalışanların Bitcoin ile ödeme almasını sağlayacak olan bir kararı kabul etti.

Miami çalışanları, maaşlarının tümünü ve tamamını Bitcoin olarak alabilecekler. Bununla birlikte, ücret ve vergileri Bitcoin ile ödeyebilecekler. Suarez gelişmeyi duyurduğu mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Miami’de ileri giden, gelişen bir şehir olmak harika ve komisyondaki meslektaşlarıma bunun olmasına izin verdikleri için teşekkür etmek istiyorum.”

Suarez, Miami’ye yönelik getirdiği Bitcoin hamleleri ile biliniyor. Belediye başkanı geçtiğimiz haftalarda, Bitcoin white paper’ını Miami’nin resmi internet sitesine yükleyerek bir ilke imza atmıştı. Bununla birlikte Suarez, Miami’nin rezervlerine Bitcoin eklemeyi de düşünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala