Yapay Zeka, 1 Mart 2023 SHIB Fiyatını Belirledi

makine ogrenimi 1 mart 2023 shib fiyatini belirledi

Kripto para piyasaları için 2022 yılı kötü bir yıl olarak tarihe geçmiş olsa da kripto para birimleri 2023 yılında yaralarını sarmaya çalışıyor. Meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), artan düzenleyici belirsizlik tarafından tetiklenen genel piyasa gerilemesinden etkilenmiş gibi görüntü sergiliyor olsa da bu bir yükselişin sinyalini de veriyor olabilir.

Yapay Zekaya Göre 1 Mart 2023 SHIB Fiyatı

Mevcut koşullar göz önüne alındığında Shiba Inu (SHIB) yakın gelecekte nasıl bir performans sergileyeceğine bağlantılı olarak, yatırımcıların da kripto para birimini yakından takip etmesi de sürüyor.

Bu noktada, kripto para izleme platformu PricePredictions‘daki makine öğrenimi algoritmaları, alınan son verilere göre, SHIB takipçilerinin kripto para biriminin önümüzdeki günlerde yükseliş hareketine devam etmesini ve 1 Mart 2023 tarihinde 0,000014 dolardan işlem görebileceğini belirtiyor. Kripto para biriminin fiyat projeksiyonu, haberin yayınlanma esnasında değerinden neredeyse yüzde 8’lik bir artışı ifade ediyor.

makine ogrenimi 1 mart 2023 shib fiyatini belirledi 2

1 Mart 2023 Shiba Inu fiyat tahmini, göreceli güç endeksi (RSI), Bollinger Bantları (%B), hareketli ortalama (MA), hareketli ortalama yakınsama ıraksama (MACD) ve diğerleri gibi teknik analiz (TA) göstergelerinden elde edilen göstergelere göre yapay zekâ, yüzde 8 oranında bir artışla 0,000014 dolar olacağını belirtiyor.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
530.250,23 TL 0,83%
ethereumETH/TRY
33.563,86 TL 0,84%
tetherUSDT/TRY
19,07 TL 0,67%
bnbBNB/TRY
6.240,88 TL 0,86%
usd-coinUSDC/TRY
19,05 TL 0,61%
xrpXRP/TRY
8,53 TL 2,63%
cardanoADA/TRY
6,75 TL 0,26%
staked-etherSTETH/TRY
33.486,96 TL 0,40%
dogecoinDOGE/TRY
1,41 TL 0,50%
matic-networkMATIC/TRY
20,92 TL 1,83%
Bağlantıyı kopyala