Kullanıcılar Coinbase Platformlarına Erişim Sağlayamıyor

kullanicilar coinbasee platformlarina erisim saglayamiyor

Kripto ticaret platformu Coinbase, Coinbase ve Coinbase Pro platformlarında uzun süren bir erişim problemi yaşıyor. Son olarak Coinbase, Twitter üzerinden müşterilerini bilgilendiren bir tweet attı.

Borsa, “Bazı müşterilerin Coinbase ve Coinbase Pro’ya erişim sorunları yaşadığının farkındayız. Bu sorun üzerinde aktif olarak çalışıyoruz ve yakında bir güncelleme yayınlayacağız.” duyurusunda bulundu. Duyurudan kısa bir süre sonra tweet’e ek olarak şu açıklama eklendi:

“Devam eden sorun nedeniyle alım satımlar ve işlemler gecikebilir. Bunu mümkün olan en kısa sürede çözmek için hepimiz hazırız. Güncellemeler için takipte kalın.”

kullanicilar coinbasee platformlarina erisim saglayamiyor 2

Coinbase SHIB’in Yükselişi Sonrası Erişim Problemi Yaşıyor

Birkaç Twitter kullanıcısı, kesintiden kısa bir süre önce tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Shiba Inu (SHIB) dahil olmak üzere birkaç altcoin için Coinbase uygulamalarındaki sorunlardan şikayet etmek için sosyal medya platformuna başvurmuştu.

Şikayetlerden kısa bir süre sonra Coinbase.com adresine erişim tamamen koptu. Siteye giren kişiler “An Eror Has Occurred” bildirimi ile karşılaştı.

Coinbase, sorunun farkında olduğunu ve sorunu çözmek için çalıştığını söylerken bazıları ise bunun kasıtlı olarak yapıldığını iddia etti.

Öyle ki SHIB ve diğer birkaç coin desteği, erişim sorunundan önce devre dışı bırakıldı. Coinbase’deki cüzdanlarına erişmeye çalışan kullanıcılar ise, “Bağlantı sorunları yaşıyoruz” yazan bir mesajla karşılaştılar.

Haberimizin yazımı itibarıyla Coinbase sorunu bulduğunu ve yakında bir güncelleme yayınlayacağına dair takipçilerini bilgilendirdi. Platformlara ise erişim hâlâ sağlanamıyor.

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi artan Cem, bu konular hakkında okuma ve araştırmalar yaparken Wikipedia’da oldukça fazla zaman geçirdi. Ardından Wikipedia vakfının bir üyesi olarak birçok madde yazdı ve düzenledi. 500'den fazla maddeyi Türkçe’ye kazandırdı ve 6.000'in üzerinde katkıda bulundu. Böylelikle yazarlık kariyerine Wikipedia’da başladı. Liseyi Gaziantep'te Özel Bilişim Koleji'nde bitiren Cem, Biyoloji ve teknoloji alanında da birçok yarışma ve etkinliğe katıldı. IGSIS adlı koku simülatörü projesiyle bir Tübitak yarışmasında ilk 10'a girdi. Şu anda İstanbul'da yazılım üzerine Üniversite eğitimine devam ederken kendisini yazılım alanında geliştiriyor. Son dönemde ise özellikle Blockchain, kripto para ve NFT alanına odaklanan Cem, bu konuda araştırmalar yapıp içerik üretiyor ve projeler hazırlıyor. Genel olarak bilim kurgu ve teknoloji kitapları ile birlikte güncel bilimsel makaleleri okumayı seviyor. Anatomi ve unrealist çizimler yapmaktan hoşlanıyor. Seçici bir sinefil olan Cem, bilim kurgu, fantastik ve kısa filmleri takip ediyor. Arkadaş grubu ile birlikte 5.000’den fazla üyeye sahip 12 Telegram yazılım grubunun Admin'liğini yapıyor ve Blockchain geliştiricileri için Türkçe platform oluşturmayı ve etkinlikler düzenlemeyi hedefliyor. Bitcoin ile ilk defa DarkWeb ortamını araştırırken tanışan Cem, Bitcoin’i geleceğin ‘Altını’ olarak görüyor. Blockchain teknolojisini oldukça önemsiyor ve kendi projelerini geliştirmek için çalışıyor. Ek olarak birçok Blockchain ve kripto para projesini araştırıyor ve bu projeler hakkında incelemeler yazıyor. Kripto paraların geleceğin ekonomisinde oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Kripto paralara yatırım yapıyor ve varlıklarının %90’ını soğuk cüzdanlarında tutmayı tercih ediyor. Dünyayı gezme hayali olan Cem, farklı kültürlerin insanlarını tanımayı ve mutfaklarını deneyimlemeyi seviyor. Gezi, blog ve bilgilendirici içerikleri okuyup izlemeyi seven Cem, Blockchain ve kripto para konusunda içerik üretirken kariyerine BTCHaber.com’da İçerik Editörü olarak devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 657.071,67 TL 13,55%
ethereum
Ethereum (ETH) 52.511,26 TL 13,90%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 7.145,53 TL 13,74%
tether
Tether (USDT) 13,33 TL 0,87%
solana
Solana (SOL) 2.533,55 TL 18,27%
cardano
Cardano (ADA) 17,89 TL 20,71%
xrp
XRP (XRP) 10,57 TL 19,33%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,35 TL 0,71%
polkadot
Polkadot (DOT) 383,97 TL 19,77%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,28 TL 18,90%
Bağlantıyı kopyala