bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 65,818.63 1.17%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,509.45 2.41%
bnb
BNB (BNB) $ 600.40 1.42%
solana
Solana (SOL) $ 142.30 4.20%
xrp
XRP (XRP) $ 0.504985 3.22%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.400798 3.63%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.128692 5.79%

Kriptoda öğrenme aşaması bitti | Gün Sonu

Kripto girişimi KriptoQuant’ın CEO’su Ki Yongju, kripto sektöründe yeni bir dönemin başladığını belirterek, kriptoda öğrenme aşamasının sona erdiğini ifade etti. Yongju, bir sonraki aşamanın her şeyin zincir üzerinde kaydedilmesi olduğunu vurguladı. Google’da son 30 gün içinde “on-chain token”, “on-chain coin”, “on-chain crypto” ve “on-chain summer” terimlerinin aratılması, zincir üstü aramaların tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını gösteriyor.

Deutsche Bank ve Bitpanda arasında önemli bir ortaklık kuruldu. Bu işbirliği sayesinde Bitpanda’nın kripto platformu, Alman IBAN’lara erişim sağlayacak. Deutsche Bank’ın desteğiyle, kripto yatırımcıları varlıklarını kolayca alıp gönderebilecek ve para yatırma-çekme işlemleri gerçek zamanlı olarak gerçekleştirilebilecek.

Son olarak, Tether’in ortağı Brock Pierce, Çin’in kripto faaliyetlerini yasaklamasının ardından, ülkenin yakında kripto varlıklara yöneleceğini öngördü. Pierce, Asya’nın ticaret finansmanı açısından büyük bir potansiyele sahip olduğunu ve Hong Kong’un hamleleri neticesinde Asya’nın öne çıkacağını belirtti. Ayrıca, ABD Adalet Bakanlığı, New York merkezli medya yayını Epoch Times’ın mali işler müdürü Bill Guan’ı, kripto paraları kullanarak kara para aklamakla suçladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Emirhan Erdoğan

Emirhan Erdoğan, Ocak 1991’de Iğdır’da doğdu. İlkokuldan üniversiteye kadar eğitim hayatını Ankara’da geçirdi. Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümünde lisans eğitimini alırken, Radyo Bilkent’te haber spikerliği yaparak kendisine paralel bir meslek ortamı yarattı. 2014’te mezun olduğunda önündeki iki yoldan yayıncılığı seçti ve 2016’da çalışma hayatı için İstanbul’a taşındı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala