Kripto Para Borsası Huobi, Dijital Varlık Saklama Endüstrisine Adım Atıyor

Abone Ol:google-news

Dünyanın ikinci en büyük kripto para borsası dijital varlık saklama endüstrisine giriyor.

Singapur merkezli kripto para borsası Huobi, dijital varlık saklama işine girdiğini açıkladı. Kripto para borsası, dijital varlık saklama platformunu piyasaya sürüyor. Borsa başlangıçta akredite yatırımcıları ve kurumları hedeflemektedir ve yatırımcıların, kullanıcının risk profiline bağlı olarak 10 BTC yatırım tavanı ile listelenen ortaklarından çeşitli token tekliflerine abone olmasını sağlayacaktır. Huobi Grubu küresel piyasalar başkanı Ciara Sun, bu yıl uyum ve regülasyon olgunlaştıkça olarak kurumsal pazar için özellikle heyecan verici bir yıl olacağını söyledi.

Huobi, kripto paraların uygulanabilir bir yatırım seçeneği olması için gerekli pazar derinliğini sağlamaya yardımcı olmayı amaçlıyor.  Huobi Group’taki küresel pazarların başkanı Ciara Sun, Tower Research, Renaissance Technologies ve dünyanın en iyi hedge fonlarından bazılarının dijital varlık pazarına girişlerini kamuoyuna açıkladı.

“Geleneksel kurumların gözünde, kripto paralar hala yeni bir varlık sınıfıdır ancak bizimki gibi borsalar, kripto paraların uygulanabilir bir yatırım seçeneği olması için gerekli likidite ve pazar derinliğini sağlamaya yardımcı olmayı amaçlıyor.”

Hong Kong Merkezli Diginex, Eylül Ayında Nasdaq’ta Listelenecek

Hong Kong merkezli kripto para ve blockchain-hizmet firması Diginex, Nasdaq ile Eylül ayında halka arz yolunda. Şirketin CEO’su, mevcut listenin 20-23 Eylül arasında Diginex’i de ekleyeceğini ve token’ın daha sonra değiştirileceğini söyledi. “ABD ve bu önemli borsalar için bu, endüstrinin gittikçe daha fazla pazara açıldığını görmeye başlayacağımız anlamına geliyor.”dedi.

Bu yazı 30 Temmuz 2020 tarihinde yayınlandı.
Kaynak: Coinnounce

BTCHaber E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyor, spam yapmayacağımızın sözünü veriyoruz.

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.

https://www.btchaber.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bitcoin
Bitcoin (BTC) 83.497,55 TL 3,17%
ethereum
Ethereum (ETH) 2.782,24 TL 3,10%
ripple
XRP (XRP) 2,09 TL 2,03%
tether
Tether (USDT) 7,24 TL 0,04%
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) 2.069,49 TL 6,20%
chainlink
ChainLink (LINK) 92,00 TL 6,68%
cardano
Cardano (ADA) 0,996766 TL 4,75%
bitcoin-cash-sv
Bitcoin SV (BSV) 1.520,46 TL 7,44%
litecoin
Litecoin (LTC) 401,61 TL 4,65%
Share via
Copy link