bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 70,753.96 0.24%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,532.82 0.32%
bnb
BNB (BNB) $ 621.82 3.99%
solana
Solana (SOL) $ 172.41 0.04%
xrp
XRP (XRP) $ 0.608184 0.80%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.585957 0.09%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.199506 1.42%

Kripto Para Borsası Huobi, Dijital Varlık Saklama Endüstrisine Adım Atıyor

kripto para borsasi huobi dijital varlik saklama endustrisine adim atiyor

Dünyanın ikinci en büyük kripto para borsası dijital varlık saklama endüstrisine giriyor.

Singapur merkezli kripto para borsası Huobi, dijital varlık saklama işine girdiğini açıkladı. Kripto para borsası, dijital varlık saklama platformunu piyasaya sürüyor. Borsa başlangıçta akredite yatırımcıları ve kurumları hedeflemektedir ve yatırımcıların, kullanıcının risk profiline bağlı olarak 10 BTC yatırım tavanı ile listelenen ortaklarından çeşitli token tekliflerine abone olmasını sağlayacaktır. Huobi Grubu küresel piyasalar başkanı Ciara Sun, bu yıl uyum ve regülasyon olgunlaştıkça olarak kurumsal pazar için özellikle heyecan verici bir yıl olacağını söyledi.

Huobi, kripto paraların uygulanabilir bir yatırım seçeneği olması için gerekli pazar derinliğini sağlamaya yardımcı olmayı amaçlıyor.  Huobi Group’taki küresel pazarların başkanı Ciara Sun, Tower Research, Renaissance Technologies ve dünyanın en iyi hedge fonlarından bazılarının dijital varlık pazarına girişlerini kamuoyuna açıkladı.

“Geleneksel kurumların gözünde, kripto paralar hala yeni bir varlık sınıfıdır ancak bizimki gibi borsalar, kripto paraların uygulanabilir bir yatırım seçeneği olması için gerekli likidite ve pazar derinliğini sağlamaya yardımcı olmayı amaçlıyor.”

Hong Kong Merkezli Diginex, Eylül Ayında Nasdaq’ta Listelenecek

Hong Kong merkezli kripto para ve blockchain-hizmet firması Diginex, Nasdaq ile Eylül ayında halka arz yolunda. Şirketin CEO’su, mevcut listenin 20-23 Eylül arasında Diginex’i de ekleyeceğini ve token’ın daha sonra değiştirileceğini söyledi. “ABD ve bu önemli borsalar için bu, endüstrinin gittikçe daha fazla pazara açıldığını görmeye başlayacağımız anlamına geliyor.”dedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala