bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,258.22 0.14%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,492.70 0.38%
bnb
BNB (BNB) $ 588.17 0.19%
solana
Solana (SOL) $ 132.93 1.22%
xrp
XRP (XRP) $ 0.483342 0.84%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.386629 0.79%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.123811 0.90%

Kredi Kartında ‘Hız’ İhtiyacı Arttı

kredi karti a05R cover

Müşteriler ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına kredi kartı başvurusunda bulunuyor. Müşterilerin hızlı kredi talebine Akbank ise Hızlı Kredi Kartı Başvurusu ile yanıt verdi.

Türkiye’de artan tüketim alışkanlıkları vatandaşların müşterilerin kredi kartı ihtiyacını artırıyor. Günlük temel ve özel ihtiyaçların karşılanması için artan enflasyonda göz önüne alındığında kredi kartlarına olan talebi artırdı.

Bankalararası Kart Merkezi (BKM) verilerine göre Türkiye’de kredi kartı sayısı 100 milyonu aştı. Kredi kartı sayısındaki artış geçen yıla göre yüzde 17 artış kaydetti. 2022’de kredi kartıyla yapılan toplam ödeme 300 milyarı aştı.

Tüketiciler, kredi kartı alım sürecinde resmi prosedürlerin hızlı geçilmesini ve anında kullanıma açılmasını talep ediyor. Müşterilerin hızlı kredi talebine Akbank, Hızlı Kredi Kartı Başvurusu ile yanıt verdi.

Müşteriler ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına kredi kartı başvurusunda bulunuyor. İhtiyaçlar çerçevesinde başvurulan kredi kartlarında en çok aranan özellik hızlı temin edebilmek. Bilindiği üzere geleneksel bankacılık uzun işlem sürelerine tabii olan evrak işlemleri ile müşterinin ekstra zaman kaybı yaşanmasına neden olurken, Akbank hızlı kredi kartı başvurusu ile öne çıkıyor. 

Kredi kartı başvurusunda bulunurken, banka şubesinin yolunu tutmak yerine mobil bankacılıktan işlemler hızlı bir şekilde yapılıyor. Akbank özellikle müşterilerin uzun süren işlemlerden ve onay süreçlerinden kurtarmak için harekete geçti. 

Akbank’ın kredi kartı başvurusu da müşterilerin isteklerini karşılamaya yönelik. Akbank Mobil ve İnternet, Juzdan, Akbank.com, Wingscard.com.tr, tüm ATM’ler aracılıyla Müşteri İletişim Merkezinden Akbank kredi kartı başvurusunda bulunabilir. 

Kredi kartı başvuru formunda “kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum” seçeneğini işaretleyerek anında dijital kullanım özellikli kart sahibi olabilir; kartınız adresinize ulaşmadan internet harcamaları ve mobil ödemelerde kullanabilirsiniz. 

Akbank kredi kartı başvurusu; 01.01.2023-30.04.2023 tarihleri arasında onaylanan Akbanklılar kampanya kapsamında 15.05.2023’e kadar yapacakları toplam 10.000 TL ve üzeri harcamaya 100.000 Mil Puan kazanabilir.

Bunların yanında ilk kez dijital karta başvuran Akbanklı olanlara yüzde 0 faizli 10.000 TL Taksitli Avans fırsatı sunuluyor. 

Akbank kredi kartı başvurusu ile beraber müşterinin önemli gördüğü noktaları, eksikleri ile beraber analiz edip, taleplerini karşılamaya devam ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala