bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 67,070.97 0.80%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,519.26 0.33%
bnb
BNB (BNB) $ 607.30 0.25%
solana
Solana (SOL) $ 148.14 2.56%
xrp
XRP (XRP) $ 0.478742 1.74%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.422587 2.37%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.142952 0.38%

Güneydoğu Asya’nın Dev Spor Ayakkabı Pazarı Bitcoin Kabul Ediyor

Güneydoğu Asyanin Dev Spor Ayakkabi Pazari Bitcoin Kabul Ediyor

Kripto para dünyası hızla büyümeye devam ederken ödeme seçenekleri arasında kripto ekleyen şirketlerin ardı arkası kesilmiyor. Son olarak Güneydoğu Asya’nın en büyük çevrimiçi spor ayakkabı satıcısı Novelship, artık ödeme olarak Bitcoin (BTC) ve diğer kripto para birimlerini kabul ediyor.

Güneydoğu Asyanin Dev Spor Ayakkabi Pazari Bitcoin Kabul Ediyor 1

Güneydoğu Asya’nın Novelship’i Bitcoin Kabul Ediyor

Güneydoğu Asya’nın spor ayakkabı, giyim ve koleksiyon ürünleri için en büyük çevrimiçi pazarı olan Novelship, bir basın açıklamasına göre artık ödeme olarak Bitcoin’i (BTC) onayladığını açıkladı. Novelship CEO’su Richard Xia, konuyla alakalı olarak şu ifadelere yer verdi:

“Novelship’te, yalnızca platformumuza yeni teknoloji ve yenilikleri benimsemeye açık olmakla kalmayıp, aynı zamanda kullanıcılarımızı aktif olarak dinleyerek de nabzımızı tutmayı seviyoruz.”

Kriptonun hızla büyüyen genel kabulü, Novelship gibi şirketlerin, onlar için neyin önemli olduğunu anlamak için düzenli olarak müşterilerine doğrudan ulaşmasını sağlıyor. Kendinden önceki birçok şirket gibi, Novelship de ödeme yöntemlerine yönelik yükselen alternatifler hakkında geri bildirim almak için tüketici tabanına ulaşmaya karar verdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi arttı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala