bitcoinBTC/TRY
1.268.871,65 TL 0,59%
ethereumETH/TRY
67.964,65 TL 0,73%
tetherUSDT/TRY
28,93 TL 0,05%
bnbBNB/TRY
6.943,16 TL 0,89%
xrpXRP/TRY
19,10 TL 4,41%
solanaSOL/TRY
2.111,41 TL 4,64%
usd-coinUSDC/TRY
28,93 TL 0,02%
staked-etherSTETH/TRY
67.894,06 TL 0,73%
cardanoADA/TRY
17,15 TL 4,52%
dogecoinDOGE/TRY
2,91 TL 1,11%

Paylaş

Güneydoğu Asya’nın Dev Spor Ayakkabı Pazarı Bitcoin Kabul Ediyor

Güneydoğu Asyanin Dev Spor Ayakkabi Pazari Bitcoin Kabul Ediyor

Kripto para dünyası hızla büyümeye devam ederken ödeme seçenekleri arasında kripto ekleyen şirketlerin ardı arkası kesilmiyor. Son olarak Güneydoğu Asya’nın en büyük çevrimiçi spor ayakkabı satıcısı Novelship, artık ödeme olarak Bitcoin (BTC) ve diğer kripto para birimlerini kabul ediyor.

Güneydoğu Asyanin Dev Spor Ayakkabi Pazari Bitcoin Kabul Ediyor 1

Güneydoğu Asya’nın Novelship’i Bitcoin Kabul Ediyor

Güneydoğu Asya’nın spor ayakkabı, giyim ve koleksiyon ürünleri için en büyük çevrimiçi pazarı olan Novelship, bir basın açıklamasına göre artık ödeme olarak Bitcoin’i (BTC) onayladığını açıkladı. Novelship CEO’su Richard Xia, konuyla alakalı olarak şu ifadelere yer verdi:

“Novelship’te, yalnızca platformumuza yeni teknoloji ve yenilikleri benimsemeye açık olmakla kalmayıp, aynı zamanda kullanıcılarımızı aktif olarak dinleyerek de nabzımızı tutmayı seviyoruz.”

Kriptonun hızla büyüyen genel kabulü, Novelship gibi şirketlerin, onlar için neyin önemli olduğunu anlamak için düzenli olarak müşterilerine doğrudan ulaşmasını sağlıyor. Kendinden önceki birçok şirket gibi, Novelship de ödeme yöntemlerine yönelik yükselen alternatifler hakkında geri bildirim almak için tüketici tabanına ulaşmaya karar verdi.

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi artan Cem, bu konular hakkında okuma ve araştırmalar yaparken Wikipedia’da oldukça fazla zaman geçirdi. Ardından Wikipedia vakfının bir üyesi olarak birçok madde yazdı ve düzenledi. 500'den fazla maddeyi Türkçe’ye kazandırdı ve 6.000'in üzerinde katkıda bulundu. Böylelikle yazarlık kariyerine Wikipedia’da başladı. Liseyi Gaziantep'te Özel Bilişim Koleji'nde bitiren Cem, Biyoloji ve teknoloji alanında da birçok yarışma ve etkinliğe katıldı. IGSIS adlı koku simülatörü projesiyle bir Tübitak yarışmasında ilk 10'a girdi. Şu anda İstanbul'da yazılım üzerine Üniversite eğitimine devam ederken kendisini yazılım alanında geliştiriyor. Son dönemde ise özellikle Blockchain, kripto para ve NFT alanına odaklanan Cem, bu konuda araştırmalar yapıp içerik üretiyor ve projeler hazırlıyor. Genel olarak bilim kurgu ve teknoloji kitapları ile birlikte güncel bilimsel makaleleri okumayı seviyor. Anatomi ve unrealist çizimler yapmaktan hoşlanıyor. Seçici bir sinefil olan Cem, bilim kurgu, fantastik ve kısa filmleri takip ediyor. Arkadaş grubu ile birlikte 5.000’den fazla üyeye sahip 12 Telegram yazılım grubunun Admin'liğini yapıyor ve Blockchain geliştiricileri için Türkçe platform oluşturmayı ve etkinlikler düzenlemeyi hedefliyor. Bitcoin ile ilk defa DarkWeb ortamını araştırırken tanışan Cem, Bitcoin’i geleceğin ‘Altını’ olarak görüyor. Blockchain teknolojisini oldukça önemsiyor ve kendi projelerini geliştirmek için çalışıyor. Ek olarak birçok Blockchain ve kripto para projesini araştırıyor ve bu projeler hakkında incelemeler yazıyor. Kripto paraların geleceğin ekonomisinde oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Kripto paralara yatırım yapıyor ve varlıklarının %90’ını soğuk cüzdanlarında tutmayı tercih ediyor. Dünyayı gezme hayali olan Cem, farklı kültürlerin insanlarını tanımayı ve mutfaklarını deneyimlemeyi seviyor. Gezi, blog ve bilgilendirici içerikleri okuyup izlemeyi seven Cem, Blockchain ve kripto para konusunda içerik üretirken kariyerine BTCHaber.com’da İçerik Editörü olarak devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala