bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 61,180.39 1.16%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 2,948.20 2.10%
bnb
BNB (BNB) $ 536.27 0.62%
solana
Solana (SOL) $ 133.11 0.81%
xrp
XRP (XRP) $ 0.480987 3.14%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.435997 3.31%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.143718 3.23%

CyberConnect (CYBER), 15 Ağustos’ta Binance’te listeleniyor!

cyberconnect cyber 15 agustosta binancete listeleniyor 1

CyberConnect’in (CYBER), 15 Ağustos 2023 tarihinde, saat 15.00’te Binance’te işlem görmeye başlaması planlanıyor.

Kullanıcılar, halihazırda 3 milyon CYBER token için farm yapabilir. Farm sürecine katılmak isteyen kullanıcıların, FDUSD ve TUSD stake etmesi gerekiyor. Ayrıca, CyberConnect topluluk ödüllerinin birinci sezonu toplam 2,4 milyon CYBER dağıtacak.

CyberConnect (CYBER), dikkat çekiyor

Web3’ün kimlik katmanı olmayı hedefleyen CyberConnect, ERC-4337 uyumlu akıllı cüzdan sistemi olan CyberAccount ile dikkatleri üzerine çekiyor. Proje, kripto karmaşıklıklarını radikal bir soyutlama ile çözüyor.

CyberConnect, Web2’ye rakip kullanıcı deneyim sağlaması ve Web3’ü kitlesel benimseme için hazır hale getirmesi ile biliniyor.

CyberConnect, Web3 üzerindeki merkeziyetsiz sosyal ağ protokolü olmasıyla ön plana çıkıyor. Zincir üstü verilere bakıldığında, CyberConnect’in 1,25 milyon kullanıcı profiline sahip olduğu görülüyor. Ayrıca, proje üzerinde 16 milyondan fazla işlem gerçekleşti.

CyberConnect üzerinde çalışan projeler arasında, Arbitrum, DyDx, Rarible, BNB Chain ve CoinMarketCap yer alıyor. Toplam doğrulanmamış hizmet alan kuruluş sayısı ise 2.300 seviyesinde.

CyberConnect, yakın zamanda V3 yükseltmesini gerçekleştirdi. Bu sırada proje, CyberTrek kampanyasında 1,8 milyon dolar ödüllü bir etkinliğe imza attı. Bu kampanya Polygon, Linea, Optimism, BNB Chain ve Arbitrum dahil olmak üzere dikkat çeken altı blokzincir ortaklığıyla başlatıldı. Etkinlik, birçok kullanıcının akıllı kontrat cüzdan ile tanışmasına ev sahipliği yaptı.

Diğer taraftan CyberConnect, Binance Labs, Multicoin ve Animoca Brands gibi üst düzey yatırımcılar tarafından destekleniyor. Proje, kuruluşundan bu yana 25 milyon doların üzerinde bir fon topladı.

Mayıs ayında, CyberConnect’in token’ı olan CYBER’ın Coinlist’teki halka açık satışı 30 dakikadan kısa bir sürede tükendi. Böylece proje, CYBER başına 1,80 dolar fiyatla 5,4 milyon dolar topladı.

CyberConnect’i kullanan 50’den fazla proje bulunuyor. Bu projeler, oyunlar, sosyal medya, pazar yerleri ve daha fazlası için çeşitli kullanım imkanlarına erişebiliyor. CyberConnect’in amiral gemisi olan Link3’de ise aylık 940 bin aktif kullanıcı yer alıyor.

CyberConnect hakkında daha fazla bilgi almak için türkçe kanalları takip edebilirsiniz:

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala