bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,510.02 1.05%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,107.37 1.07%
bnb
BNB (BNB) $ 556.64 0.80%
solana
Solana (SOL) $ 138.50 2.34%
xrp
XRP (XRP) $ 0.49855 1.77%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.456793 1.32%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.160054 5.00%

Blockchain Economy Konferansı Başladı

blockchain economy konferansi basladi

MENA ve Avrasya bölgesinin en geniş kapsamlı Blockchain ve kripto para konferanslarından biri olan Blockchain Economy başladı. İki gün sürecek olan konferansta, geleceğin finansal teknolojilerine odaklı çeşitli konu başlıklarının yanı sıra Blockchain ve kripto para teknolojileri ile ilgili en son trendler yer alacak.

Etkinlikte Wall Street Analistlerinden Tom Lee, Blockchain.com kurucularından Nicolas Cary, Bitpanda kurucusu ve CEO’su Eric Demuth, OKEx yönetisi Lennix Lai, Crypto.com Avrupa Bölgesi Genel Müdürü Mariana Gospodinova, Bitcherry CEO’su Paul Bao gibi önemli isimler konuşmacı olarak yer alıyor.

Etkinlikle ilgili özel haberlerimizi ve röportajlarımızı ilerleyen günlerde BTCHaber’de bulabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Bülent Nevres

Daha önce PCWeek, eWeek, Cisco, Ünite İletişim, İz İletişim ve BThaber'de çeşitli görevlerde bulunan Bülent Nevres, şu anda BTCHaber.com'un yayın koordinatörülüğünü üstleniyor. Bülent Nevres ayrıca, teknoloji alanında birçok şirkete de içerik sağlamaya devam ediyor.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala