bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 69,623.65 1.39%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,896.12 1.36%
bnb
BNB (BNB) $ 604.17 0.55%
solana
Solana (SOL) $ 171.08 4.40%
xrp
XRP (XRP) $ 0.535871 1.20%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.467565 1.69%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.16926 1.28%

Bitget Wallet, airdrop puan programıyla ekosistem token’ı BWB’yi piyasaya sürüyor

BTCH BITGET

Asya’nın önde gelen Web3 cüzdanı Bitget Wallet 18 Mart’ta yenilikçi BWB Puanları airdrop etkinliği ile birlikte resmi ekosistem tokeni BWB’nin lansmanını duyurdu. Bu, platformun kullanıcı katılımını artırma ve canlı bir topluluk ekosistemini teşvik etme hedefinde önemli bir dönüm noktasına işaret ediyor.

BWB token ve Airdrop girişiminin tanıtımı

Duyuruya göre, toplam BWB token arzı 1 milyar olarak belirlendi ve yüzde 5’lik cömert bir pay topluluk airdroplarına ayrıldı. Bu airdroplar BWB puanları olarak dağıtılacak ve kullanıcılara gelecekte puanları gerçek BWB tokenleriyle değiştirme fırsatı sunacak. Bu stratejik hamle, topluluğu güçlendirmeyi ve katılımı artırmayı amaçlamakta.

Bitget Wallet, farklı kullanıcı tabanının ilgisini çekmek için 18 Mart – 28 Nisan tarihleri arasında altı haftalık bir airdrop kampanyası düzenliyor. Bu girişim iki ana bölüme ayrılmış durumda: sadık kullanıcıları ödüllendiren “İlk Airdrop” ve belirli etkinlikleri tamamlayan kullanıcılar için tasarlanan “Görev Airdropu”. Bu aerodinamik yaklaşım, genel katılımı artırmayı amaçlıyor.

“İlk Airdrop” için Bitget Wallet geçmişe bakarak ve mevcut kullanıcıları, kaç varlık bulundurdukları, swap işlemleri ve çeşitli etkinliklere katılımları gibi cüzdanı önceki kullanımlarına göre ödüllendiriyor. Ayrıca MetaMask, Trust Wallet ve Coinbase Wallet gibi diğer tanınmış Web3 cüzdanlarında Swap özelliğini kullanan kullanıcılara bonus airdroplar veriliyor. Ek olarak, kampanya sırasında Bitget Wallet Uygulamasını indiren yeni kullanıcılar 50 BWB puanlık airdrop kazanıyorlar.

“Görev Airdropu” ise tüm Bitget Wallet kullanıcılarına belirli görevleri tamamlayarak BWB puanları kazanma fırsatı sunuyor. Bunlar arasında cüzdanda varlık tutmak, swap işlemleri yapmak ve arkadaşlarınızı davet etmek yer alıyor. Her görev farklı sayıda puan sunarak kullanıcıların her gün puan toplamasına olanak tanıyor.

BWB’nin geleceği hakkında konuşan Bitget Wallet COO’su Alvin Kan, “2024’ün ikinci çeyreğinde BWB tokenlerinin resmi olarak piyasaya sürülmesini sabırsızlıkla bekliyoruz, bu da kullanıcıların biriktirdikleri BWB puanlarını tokenlere dönüştürmelerini sağlayacak. BWB’nin, sahiplerine topluluk yönetiminde söz hakkı, ekosistem airdroplarına erişim ve Bitget Wallet’ın büyümesiyle elde edilen ödüllerden getiri sunarak özel avantajların kilidini açmak için bir anahtar görevi görmesi bizim için çok önemli,” yorumunda bulundu.

Asya’nın lider Web3 cüzdanı ve küresel çapta ilk beş isimden biri

Beş yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren Bitget Wallet, DeFi’nin yükselişinden ve Web3’ün yaygınlaşmasından yararlanarak çeşitli piyasa döngülerinden geçti. Bu stratejik navigasyon, kullanıcı tabanında hızlı bir büyümeyi teşvik etti ve şu anda küresel olarak 19 milyonu aşarak Bitget Wallet’ı Asya’daki en büyük Web3 cüzdanı ve küresel olarak ilk beşten biri haline getirdi.

Cüzdanın inovasyon ve büyüme yolculuğu, Dragonfly liderliğindeki 15 milyon dolarlık Seri A finansman turuyla daha da ilerledi. Bu dönüm noktasını, 2023 yılında 300 milyon dolar değerleme ile ilk on küresel merkezi borsadan ve ilk beş türev borsadan biri olan Bitget tarafından dikkat çeken bir satın alma takip etti. Bu satın alma yalnızca 30 milyon dolarlık bir yatırımla gerçekleşmekle kalmadı, aynı zamanda Bitget Wallet için çok önemli bir marka yükseltmesine de işaret etti. Bugün, Bitget Group’un ekosisteminin ayrılmaz bir parçası olan Bitget Wallet, merkeziyetsiz ekosistemlere açılan kapı olarak çok önemli bir rol oynamakta. Bu nedenle, yakında piyasaya sürülecek olan BWB token, yalnızca Bitget Wallet’ın temel varlığı olarak değil, aynı zamanda Bitget merkeziyetsiz ekosisteminde temel bir varlık ve Web3 öz sermaye sertifikası olarak da hizmet verecek ve Bitget Wallet içindeki pratik kullanım durumları ile daha geniş ekosistem katılımı arasında köprü oluşturacak.

Sektör merkeziyetsiz varlık yönetimi ve işlemlerine doğru kayarken, anlatı da topluluk odaklı hikayelere odaklanmaya doğru evrilmekte ve Web3 cüzdanları bu alanda lider olarak ortaya çıkmakta. Bitget Wallet yıllar içinde Web3 cüzdan ürünleri için standartları geliştirdi, tam zincir perspektifi sunan, tüm zincirler arasında DEX fiyatlarını toplayan, zincirler arası sorunsuz işlemleri kolaylaştıran ve bir NFT pazaryeri ve Launchpad platformu başlatan ilk isim oldu. Bitget Wallet, çok işlevli bir Web3 cüzdanının ötesine geçerek DEX toplayıcı, NFT pazarı, piyasa analiz aracı, Launchpad platformu, yazıt portalı ve Web3 görev platformunu kapsayan kapsamlı bir platform haline geldi. Bu özelliklerin genişliği ve örnek kullanıcı deneyimi, Bitget Wallet’ın rekabet üstünlüğünün temelini oluşturmakta.

Yeni varlık ve fırsatlarla kullanıcıları güçlendiriyor

Bitget Wallet’ın başarısının temelini oluşturan bir diğer unsur, en yeni varlıkları ve yatırım fırsatlarını ortaya çıkararak kullanıcıların yenilikçi ürün özellikleri ve stratejik operasyonlar yoluyla kazançlarını en üst düzeye çıkarmalarını sağlaması.

Yeni varlıklara ve kazanç fırsatlarına odaklanan Bitget Wallet, kullanıcıların yeni fırsatlara ve gelişmiş servet potansiyeline erişebilmelerini sağlamak için gelişimini sürekli olarak bu temalar etrafında yoğunlaştırıyor ve bunları neredeyse tüm temel özellikleriyle birleştiriyor.

Bitget Wallet’ın eşsiz desteği, 100’den fazla büyük blok zinciri ve çok sayıda EVM uyumlu ağı kapsıyor ve sorunsuz bir Web3 deneyimini kolaylaştırıyor. Kullanıcılar zahmetsizce varlıkları yönetebilir, token işlemi yapabilir, NFT’lerle etkileşime geçebilir ve DApp’leri keşfedebilir.

Cüzdanın kalbinde yer alan Bitget Swap, 40’tan fazla ağda çoklu zincir işlemlerini desteklemesi, yüzlerce DEX ve çapraz zincir köprüsünden veri toplaması ve gas gerektirmeyen işlemler ve otomatik slipaj ayarlamaları gibi yenilikçi özelliklerle eşleştirilmiş geniş bir token yelpazesi sunmasıyla öne çıkıyor. Ayrıca, akıllı piyasa analiz araçları kullanıcılara gerçek zamanlı bilgiler sunarak bilinçli alım satım kararları almalarına yardımcı oluyor.

Kullanıcı kazançlarını daha da artırmak için Bitget Wallet, diğerlerinin yanı sıra Task2Get, Fair Launchpool ve Invite2Get’i içeren kapsamlı bir portal sunarak kullanıcılara zengin birçok ödüllendirici görev ve airdrop etkinliği sağladı.

Her işlemi ve etkileşimi korumak için GetShield güvenlik sistemini kuran Bitget Wallet için güvenlik büyük önem taşıyor. Bu sistem, risk token tespiti, sözleşme analizi ve daha fazlası gibi kapsamlı önlemler aracılığıyla zincir içi kimlik avı ve dolandırıcılık dahil olmak üzere birçok güvenlik sorununu ele almakta. Bitget Wallet aynı zamanda Bitget ile paylaştığı 300 milyon dolarlık risk koruma fonuyla risk azaltma kabiliyetini de güçlendiriyor.

Alvin ileriye dönük olarak, “BWB’nin lansmanı bizim için yeni bir başlangıca işaret ediyor. Bu yeni aşamaya girerken, daha yenilikçi ürünler sunmaktan ve ekosistemimizi genişletmekten heyecan duyuyoruz. BWB ile hedefimiz bir milyar kullanıcıyı Web3’e dahil etmek, yeni varlıkları ve fırsatları ortaya çıkarmak ve daha topluluk odaklı bir yönetişim modeline doğru yolculuğumuzu hızlandırmak. Kullanıcılarımızın büyümemizin ayrılmaz bir parçası olmalarını ve Bitget Wallet’ın gelişimindeki başarıları paylaşmalarını istiyoruz,” dedi.

Bitget Wallet hakkında

Bitget Wallet, dünya çapında 19 milyondan fazla kullanıcısıyla Asya’nın en büyük ve lider küresel Web3 işlem cüzdanıdır. Varlık yönetimi, akıllı piyasa verileri, swap işlemleri, launchpad, yazıt oluşturma ve DApp tarama dahil olmak üzere kapsamlı bir özellik yelpazesi sunar. Şu anda 100’den fazla büyük blok zinciri, yüzlerce EVM uyumlu zinciri ve 250.000’den fazla kripto para birimini desteklemektedir. Bitget Wallet, likiditeyi yüzlerce en iyi DEX ve zincirler arası köprüde toplayarak geliştirir ve 40’tan fazla blok zincirde sorunsuz işlemleri kolaylaştırır.

Daha fazla bilgi için: Website | Twitter | Telegram | Discord

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala