Bitget, Polonya’da Düzenleme Lisansı Aldı

bitget polonyada duzenleme lisansi aldiet

Son dönemde birçok kripto odaklı şirket çalışmalarını sınır ötesine taşımak için harekete geçti. Son olarak bu şirketler arasında kripto para borsası Bitget yer aldı. Bitget, Polonya’da düzenleme lisansı aldı ve rezerv fonları ilk çeyrekte 80 milyon dolar arttı.

Bitget’den Polonya’da Düzenleme Lisans Hamlesi

Kripto para sektöründe yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Birçok kripto borsası artan rekabet ortamında rakiplerinin bir adım ötesine geçmek için çalışmalarını hızlandırmış durumda. Bitget, Polonya’da sanal varlık hizmet sağlayıcısı (VASP) olarak tescil edildiğini duyurdu. Düzenleyici lisans, Bitget’in Polonya pazarında yasal olarak faaliyet göstermesine izin veriyor. Bunun yanında Bitget, nisan ayında Litvanya’da VASP lisansını aldığını açıklamıştı.

bitget polonyada duzenleme lisansi aldirgrb

Bitget’in genel müdürü Gracy Chen, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Eğer ana akım benimseme sağlanacaksa, düzenlemenin kripto para birimi endüstrisinin geleceği olduğunu anlıyoruz. İki Avrupa ülkesindeki son kayıtlar, Avrupa’daki varlığımızı ve hizmetimizi güçlendiriyor.

Ayrıca hatırlatmak gerekirse Bitget, küresel genişleme ve büyüme düşüncesiyle yürüttüğü çalışmalar kapsamında Seyşeller‘e kayıt oldu. 

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
622.307,62 TL 0,39%
ethereumETH/TRY
43.191,12 TL 0,75%
tetherUSDT/TRY
23,53 TL 0,04%
bnbBNB/TRY
6.152,80 TL 0,59%
usd-coinUSDC/TRY
23,50 TL 0,01%
xrpXRP/TRY
12,69 TL 2,63%
staked-etherSTETH/TRY
43.161,27 TL 0,73%
cardanoADA/TRY
7,09 TL 6,90%
dogecoinDOGE/TRY
1,62 TL 1,80%
solanaSOL/TRY
415,08 TL 6,55%
Bağlantıyı kopyala