Bitcoin 2023 Konferansı’nda Siyasi Liderler Bir Araya Geldi

Ekran Resmi 2023 05 20 10.15.15

Kripto para sektöründe yer alan birçok lider sektör hakkında sık sık görüşlerini paylaşıyor. Son olarak dünyanın dört bir yanından Bitcoin meraklıları, teknoloji mucitleri ve endüstri liderleri, Bitcoin 2023 Konferansı‘nda Bitcoin endüstrisindeki en son gelişmeleri tartışmak için bir araya geldi.

Bitcoin 2023 Konferansı Siyasi Liderleri Ağırladı

Endüstri liderleri, Miami Beach’te gerçekleşen Bitcoin 2023 Konferansı’nda Bitcoin endüstrisindeki en son gelişmeleri tartışmak için 18-20 Mayıs’ta bir araya geldi.

bitcoin 2023 konferansinda siyasi liderleri bir araya gelecekrr

Programda akademisyenlerden mühendislere ve siyasetçilere kadar toplumun her kesiminden konuşmacı yer alıyor. Konferansta konuşan önde gelen siyasi figürler arasında Wyoming Senatörü Cynthia Lummis; Endonezya, Batı Java Valisi Ridwan Kamil; Kuzey Karolina Kongre Üyesi Patrick McHenry; Florida Kongre Üyesi Byron Donalds; Hawaii’den eski Demokratik Kongre Üyesi Tulsi Gabbard; ve eski Kongre Üyesi ve Beyaz Saray Kıdemli personeli David McIntosh.

Programda Bitcoin ve teknolojik yeniliğin sadık bir savunucusu olan Senatör Lummis, kripto para biriminin finans endüstrisindeki rolü hakkındaki görüşlerini paylaştı.

BTC Media Etkinlik Direktörü Brandon Green, etkinlik ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Bitcoin 2023 konferansına siyasi konuşmacılar getirmek, yalnızca Bitcoin’in siyasi alanda artan kabulünü vurgulamakla ilgili değil, aynı zamanda farklı bakış açıları ve fikirler için bir platform sağlamakla ilgili. Fikirlere açık politikacılarla bir araya gelerek buna inanıyoruz. Bitcoin ve konferansta Bitcoin hakkındaki anlayışlarını ilerleterek, Washington ve ötesinde sektör için şampiyonlar yaratabiliriz.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
541.723,37 TL 4,06%
ethereumETH/TRY
38.239,66 TL 3,02%
tetherUSDT/TRY
21,09 TL 0,00%
bnbBNB/TRY
5.864,45 TL 7,50%
usd-coinUSDC/TRY
21,08 TL 0,01%
xrpXRP/TRY
10,76 TL 4,72%
staked-etherSTETH/TRY
38.213,30 TL 3,04%
cardanoADA/TRY
7,44 TL 5,61%
dogecoinDOGE/TRY
1,41 TL 6,91%
solanaSOL/TRY
418,75 TL 7,99%
Bağlantıyı kopyala