bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 67,407.06 3.32%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,702.72 5.77%
bnb
BNB (BNB) $ 596.73 2.30%
solana
Solana (SOL) $ 166.53 4.51%
xrp
XRP (XRP) $ 0.532101 0.63%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.462677 4.64%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.163181 2.52%

Binance Avustralya, AUD Fiat Hizmetlerini Durdurdu

binance kanada operasyonlarini sonlandiriyor

Son dönemde birçok borsa yaptıkları açıklamalar ve çalışmalar ile sık sık gündeme geliyor. Son olarak kripto para borsası Binance Australia, yerel ödeme hizmetleri sağlayıcısı borsa desteğini durdurduğu için Avustralya doları hizmetlerini askıya aldı. Söz konusu açıklama Binance Australia‘nın resmi Twitter hesabı üzerinden yapıldı.

Binance Australia, “üçüncü taraf ödeme hizmeti sağlayıcımız tarafından alınan bir karar nedeniyle” Avustralya doları PayID mevduatlarının askıya alındığını ve banka havalesiyle para çekme işlemlerinin de etkileneceğini paylaştı.

Binance Australia, Avustralya Doları Yatırma Hizmetleri Askıya Aldı

Kripto borsası Binance Australia, harici bir ödeme sağlayıcısının kararına atıfta bulunarak bazı Avustralya doları yatırma hizmetlerini durdurdu ve banka havalesiyle para çekme işlemlerinin de etkileneceği konusunda uyardı.

Binance Australia, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Üçüncü taraf ödeme hizmeti sağlayıcımızdan Banka Havalesi ile para çekme işlemlerinin de etkileneceğini anlıyoruz ve bu onaylandığında kullanıcıları zaman çizelgesinde bilgilendireceğiz.

Ayrıca hatırlatmak gerekirse nisan ayında, Avustralya Menkul Kıymetler ve Yatırım Komisyonu, grubun yerel operasyonlarını gözden geçirirken, Binance’in ülkedeki türev işlemlerine ilişkin lisansını iptal etmişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala