Balinaların Zamanı Geldi! Bitcoin ve Altcoinlerde Hedef Ne Olur?

Fexobit Araştırma Uzmanı Berna Süslü’nün sunuculuğunda kriptografik’te bu hafta; Bitcoin ve altcoinler için hedef tahminlerini konuşuyor olacağız. 2023’e girerken Bitcoin ne olur, Bitcoin yükselecek mi, BTC analizi bizlere neler gösteriyor hep birlikte inceleyelim. Türkiye’nin yeni kripto para borsası Fexobit’in katkılarıyla hazırlanan kriptografik yeni sezonuyla başladı!

Nelerden Bahsedildi?

Bu haftaki programda ABD’nin enflasyonu yüzde 2 oranına düşürme hedefi doğrultusunda ABD Merkez Bankası’nın (Fed) faiz artırımına devam edilmesiyle, resesyona gidilme riskinin artmasının Bitcoin ve Ethereum’u nasıl etkileyeceği merak ediliyordu. Merge yükseltmesi sonrasında Ethereum’un biraz daha yalnız bırakılmasıyla birlikte Ethereum’un beklenen fiyat performansının altında bir grafik sergilediğine değinildi.

Bunun yanında ele alınan konular arasında ABD bankalarının kazanç raporları oldu. Endekslerde pozitif bir durum olduğu aktarıldı. Fexobit Araştırma Uzmanı Berna Süslü söz konusu bu durumlar ile beraber piyasanın biraz daha olsa rahatladığını dile getirdi.

btchabertv3
Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
564.094,73 TL 4,16%
ethereumETH/TRY
38.298,84 TL 3,57%
tetherUSDT/TRY
19,97 TL 0,13%
bnbBNB/TRY
6.298,26 TL 1,94%
usd-coinUSDC/TRY
19,97 TL 0,41%
xrpXRP/TRY
9,65 TL 1,75%
cardanoADA/TRY
7,69 TL 3,68%
staked-etherSTETH/TRY
38.295,65 TL 3,99%
dogecoinDOGE/TRY
1,47 TL 0,52%
matic-networkMATIC/TRY
18,81 TL 1,10%
Bağlantıyı kopyala