bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 60,244.14 2.10%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 2,897.32 3.37%
bnb
BNB (BNB) $ 527.53 1.96%
solana
Solana (SOL) $ 130.42 1.48%
xrp
XRP (XRP) $ 0.472283 4.25%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.428202 4.13%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.141253 4.05%

Balinaların Zamanı Geldi! Bitcoin ve Altcoinlerde Hedef Ne Olur?

Fexobit Araştırma Uzmanı Berna Süslü’nün sunuculuğunda kriptografik’te bu hafta; Bitcoin ve altcoinler için hedef tahminlerini konuşuyor olacağız. 2023’e girerken Bitcoin ne olur, Bitcoin yükselecek mi, BTC analizi bizlere neler gösteriyor hep birlikte inceleyelim. Türkiye’nin yeni kripto para borsası Fexobit’in katkılarıyla hazırlanan kriptografik yeni sezonuyla başladı!

Nelerden Bahsedildi?

Bu haftaki programda ABD’nin enflasyonu yüzde 2 oranına düşürme hedefi doğrultusunda ABD Merkez Bankası’nın (Fed) faiz artırımına devam edilmesiyle, resesyona gidilme riskinin artmasının Bitcoin ve Ethereum’u nasıl etkileyeceği merak ediliyordu. Merge yükseltmesi sonrasında Ethereum’un biraz daha yalnız bırakılmasıyla birlikte Ethereum’un beklenen fiyat performansının altında bir grafik sergilediğine değinildi.

Bunun yanında ele alınan konular arasında ABD bankalarının kazanç raporları oldu. Endekslerde pozitif bir durum olduğu aktarıldı. Fexobit Araştırma Uzmanı Berna Süslü söz konusu bu durumlar ile beraber piyasanın biraz daha olsa rahatladığını dile getirdi.

btchabertv3

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala