bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,048.16 1.24%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,069.52 1.07%
bnb
BNB (BNB) $ 560.03 0.25%
solana
Solana (SOL) $ 143.19 0.82%
xrp
XRP (XRP) $ 0.517305 3.18%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.481891 1.60%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.153885 0.71%

Altında Merakla Beklenen 2 Bin Dolar Seviyesi Görüldü

altinda merakla beklenen 2 bin dolar seviyesi goruldu

Altın ve gümüş piyasası, son günlerde hareketli anlar yaşıyor.

Koronavirüs pandemisi süresince, doların da Fed tarafından sınırsız miktarda basılması; piyasalarda yatırımcıları güvenli liman varlığı olarak nitelendirilen altına yöneltmişti. Dijital altın olarak adlandırılan Bitcoin önce ‘Kara Perşembe’ çöküşü, ardından toparlanma ve uzun süreli durgunluk halini yaşasa da; isminin hakkını verircesine son günlerde büyük bir atağa geçti ve kritik 10 bin dolar seviyesini de geçerek 11 bin dolar seviyelerinde işlem gördü.

Altın ise önce 2011’den sonra tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü, bugünün erken saatlerinde ise merakla beklenen 2 bin dolar seviyesini, vadeli işlem piyasalarında kırdı. Gümüş de onu takip etti ve 26 dolar seviyelerine geldi.

Haziran ayında ise Goldman Sachs altın hedefini değiştirmiş ve 2 bin dolar seviyelerini beklememiz gerektiğini söylemişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala