Voyager Digital, İflas Başvurusunda Bulundu

voyager digital iflas basvurusunda bulundudf

Kripto para piyasasındaki düşüş nedeniyle birçok kripto odaklı şirket iflas bayraklarını çekmiş durumda. İlk olarak kripto hedge fonu olan Three Arrows Capital ile başlayan iflas başvuruları Voyager Digital ile devam ediyor. Son olarak elde edilen bilgilere göre; Voyager Digital, gece geç saatlerde iflas başvurusunda bulundu.

Three Arrows Capital’in Ardından Voyager Digital, İflas Başvurusu Yaptı

Voyager Digital, kripto komisyoncusundan bir mahkeme başvurusuna göre New York’ta iflas başvurusunda bulundu. Bununla beraber Voyager Digital Holdings için yapılan dilekçeye göre, tahmini varlıklar 1 milyar ila 10 milyar dolar arasında ve tahmini yükümlülükler 1 milyar ila 10 milyar dolar arasında. Tahmini alacaklı sayısı 100.000’i aşıyor.

voyager digital iflas basvurusunda bulundud

Hatırlatmak gerekirse kısa süre önce Voyager mevcut piyasa koşullarını gerekçe göstererek para çekme, para yatırma ve ticareti durdurmuştu. Bu hamlenin ardından şirketin hisseleri yüzde 34 oranında bir düşüş yaşadı.

Voyager Digital CEO’su Stephen Ehrlich konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Bu son derece zor bir karardı, ancak mevcut piyasa koşulları göz önüne alındığında doğru karar olduğuna inanıyoruz.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
436.660,41 TL 6,54%
ethereumETH/TRY
33.766,73 TL 12,63%
tetherUSDT/TRY
17,95 TL 0,05%
bnbBNB/TRY
5.956,55 TL 5,35%
usd-coinUSDC/TRY
17,95 TL 0,14%
xrpXRP/TRY
6,85 TL 5,91%
cardanoADA/TRY
9,77 TL 6,86%
binance-usdBUSD/TRY
17,92 TL 0,12%
solanaSOL/TRY
787,26 TL 11,62%
polkadotDOT/TRY
170,33 TL 9,73%
Bağlantıyı kopyala