Tron DAO, Binance’e 180 Milyon Dolar Taşıdı

tron dao binancee 180 milyon dolar tasidi

Justin Sun’ın kurucusu olduğu Blockchain şirketi Tron, kısa bir süre önce büyük miktarda varlık transferi gerçekleştirdi. Whale Alert’e göre 180 milyon dolar, Tron DAO cüzdanından Binance’e transfer edildi.

Tron’dan Binance’e Büyük Miktarda Varlık Transferi Yapıldı

Başarılı girişimci Justin Sun’ın kurucusu olduğu Tron Blockchain şirketinden 180 milyon USDC, Tron DAO cüzdanından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance üzerindeki bir cüzdana taşındı. Konu hakkında Tron ve Justin Sun cephesinden bir açıklama gelmedi. Kullanıcılar sosyal medya üzerinden, mevcut transferin ardından olası bir satın alma faaliyeti hakkında spekülasyonlar yapmaya başladı.

Justin Sun, Tron DAO ve Tron’a bağlı olan cüzdanlar başta Binance olmak üzere farklı borsalara yüklü miktarlarda transferler yapıyor. Gerçekleştirilen bu işlemlerin büyük bir kısmı, gerçek alım ya da satım işlemlerinden ziyade dahili fon yeniden dağıtımına bağlı olarak gerçekleşiyor.

tron dao binancee 180 milyon dolar tasidi 2

Zincir üstü verilere bakıldığında, transfer edilen miktarın gerçekte nereye gittiğinin belirlenmesinin bir yolu bulunmuyor. Binance’in mevcut likidite ve piyasanın derinliği dikkate alındığında, bu kadar büyük bir transferin bile piyasa üzerinde etkisinin olmayacağını düşünüyoruz.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
431.767,98 TL 2,88%
ethereumETH/TRY
29.663,33 TL 2,95%
tetherUSDT/TRY
18,81 TL 0,08%
usd-coinUSDC/TRY
18,81 TL 0,12%
bnbBNB/TRY
5.864,26 TL 0,10%
xrpXRP/TRY
7,46 TL 3,56%
binance-usdBUSD/TRY
18,81 TL 0,01%
cardanoADA/TRY
7,04 TL 3,77%
dogecoinDOGE/TRY
1,77 TL 6,53%
matic-networkMATIC/TRY
20,58 TL 5,09%
Bağlantıyı kopyala