Three Arrows Capital, New York’ta İflas Başvurusunda Bulundu

three arrows capital new yorkta iflas basvurusunda bulundudf

Kripto hedge fonu olan Three Arrows Capital, haftalarca işlevsel olarak iflas ettiği yönündeki spekülasyonların ardından New York’un Güney Bölgesi’nde iflas başvurusunda bulundu.

Three Arrows Capital, İflas Başvurusu Yaptı

Son zamanlarda sık sık gündeme gelen 3AC olarak da bilinen kripto yatırım şirketi Three Arrows Capital, Bölüm 15’te iflas başvurusunda bulundu. Bunun yanında Blockchain analitik platformu Nansen’e göre, haber beklenmedik olmasa da Mart ayına kadar 10 milyar dolarlık varlık yöneten on yıllık önde gelen şirket iflas ediyor.

three arrows capital lunanin cokusunden kaynaklanan agir kayiplari dogruladi 1655476454

Detaylandırmak gerekirse Bölüm 15 başvuruları genellikle yabancı işlemlere bağlıdır. Dosyalama, Voyager Digital’in, Three Arrows’a toplam 646 milyon dolarlık ödenmemiş kredileri gerekçe göstererek alım satım ve para çekme işlemlerini askıya almasından saatler sonra ortaya çıktı. Voyager, Pazartesi günü Three Arrows’a bir temerrüt bildirimi yayınlamıştı.

Hatırlatmak gerekirse kısa süre önce Britanya Virjin Adaları merkezli bir mahkeme, zor durumdaki riskten korunma fonu Three Arrows Capital’in tasfiyesine karar vermişti. Ayrıca ABD merkezli Teneo Restructuring firması tasfiyeleri denetlemek için görevlendirildi.

Son olarak Three Arrows’un çöküşüyle ​​birlikte gözler, kendi iflas başvurusuna hazırlandığı söylenen benzer şekilde sıkıntılı Celsius’a dönüyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
436.731,07 TL 0,64%
ethereumETH/TRY
34.855,98 TL 2,46%
tetherUSDT/TRY
17,97 TL 0,11%
usd-coinUSDC/TRY
17,97 TL 0,00%
bnbBNB/TRY
5.735,85 TL 2,04%
cardanoADA/TRY
10,25 TL 1,27%
xrpXRP/TRY
6,84 TL 0,25%
binance-usdBUSD/TRY
17,95 TL 0,04%
solanaSOL/TRY
813,41 TL 3,12%
dogecoinDOGE/TRY
1,45 TL 9,65%
Bağlantıyı kopyala