Terra CEO’su Do Kwon’un Ağı Kurtarma Önerisi, Oylamaya Açıldı

terra luna ceosu do kwonun agi kurtarma onerisi oylamaya acildif

Terra (LUNA) krizi devam ederken, konu ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Çıkan son haberlere göre; Terraform Labs CEO’su Do Kwon, geçen haftaki çöküşün ardından Terra ağını kurtarma planını oylamaya sundu.

Do Kwon Terra Ağını Kurtarma Önerisini Oylamaya Sundu

Terraform Labs CEO’su Do Kwon, Terra ağını kurtarma planını ekosistemin LUNA Token’ları sahipleri arasında oylamaya sundu. Do Kwon söz konusu oylamayı resmi Twitter hesabı üzerinden şu şekilde duyurdu:

Mevcut ağı Terra Classic, LUNA Classic (LUNC) olarak yeniden adlandırmak ve yeni bir Terra blockchain & LUNA ($LUNA) yeniden doğuşunu sağlamak için Terra yönetişim desteği #1623 artık yayında. Burada oy verin

Söz konusu plan, mevcut Terra Blockchain’i çatallamak ve belirli bir dağılıma göre önceki sahiplere LUNA miktarlarını tahsis etmek.

terra ceosu do kwonun agi kurtarma onerisi oylamaya acildias

Kwon ayrıca Twitter üzerinden yaptığı paylaşımında kurtarma planı ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

Teklif başarılı olursa, 7790000 (2022.05.27 03:59:51+08:00) bloğunda Terra Classic ağının son bir görüntüsü alınacak ve yeni bir ağ doğacak.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
324.175,44 TL 2,33%
ethereumETH/TRY
17.647,46 TL 4,04%
tetherUSDT/TRY
16,73 TL 0,13%
usd-coinUSDC/TRY
16,75 TL 0,12%
bnbBNB/TRY
3.615,71 TL 3,47%
binance-usdBUSD/TRY
16,75 TL 0,13%
xrpXRP/TRY
5,24 TL 0,86%
cardanoADA/TRY
7,49 TL 2,08%
solanaSOL/TRY
541,79 TL 3,48%
dogecoinDOGE/TRY
1,10 TL 2,99%
Bağlantıyı kopyala