Snoop Dogg, Bored Ape NFT Temalı Tatlı Restoranı Açacak

snoop dogg bored ape nft temali tatli restorani acacakW

NFT sektörü hızla gelişmeye devam ederken birçok ünlü isim bu alandaki çalışmalarını hızlandırmış durumda. Bored Ape Yacht Club NFT’den ilham alan ilk restoran olan Bored & Hungry adlı bir fast food restoranı Los Angeles’ta açıldı. Söz konusu bu restoranın arkasındaki ekip rapçi ve NFT meraklısı Snoop Dogg.

Snoop Dogg’dan Bored Ape NFT Temalı Tatlı Restoran

Andy Nguyen, Kevin Seo ve Phillip Huynh tarafından ortaklaşa kurulan bir girişim olan Snoop Dogg ve Food Fighters Universe, benzer şekilde Los Angeles’ta yer alacak olan Dr. Bombay’s Sweet Exploration’ı açma planlarını duyurdu.

snoop dogg bored ape nft temali tatli restorani acacakr

Bunun yanında Snoop’un oğlu Cordell Broadus, Twitter’da Champ Medici adını kullanıyor ve restoran girişiminde yer alıyor. Cordell bir yayında konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Food Fighters Universe, gıda ve Web3 arasında köprü kuruyor ve NFT’ler için gerçek hayattaki yardımcı programlarla bir çığır açıyor. Bu, restoran endüstrisinin geleceği ve babam ve ben ekibe katılmaktan ve Dr. Bombay’ı hayata geçirmek için onların uzmanlıklarını kullanmaktan heyecan duyuyoruz.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
375.933,35 TL 0,54%
ethereumETH/TRY
25.212,18 TL 0,40%
tetherUSDT/TRY
18,54 TL 0,45%
bnbBNB/TRY
5.458,18 TL 0,72%
usd-coinUSDC/TRY
18,56 TL 0,34%
xrpXRP/TRY
9,18 TL 2,45%
binance-usdBUSD/TRY
18,53 TL 0,37%
cardanoADA/TRY
8,02 TL 0,55%
solanaSOL/TRY
632,84 TL 0,18%
dogecoinDOGE/TRY
1,21 TL 1,19%
Bağlantıyı kopyala