Shiba Inu’ya Olan İlgi Artmaya Devam Ediyor

shiba inuya olan ilgi artmaya devam ediyor

Popüler meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB) ile ilgili önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. SHIB fiyatı dönüm noktasına ulaşırken, Shiba Inu’ya olan ilgi artıyor.

Yatırımcıların Shiba Inu’ya Olan İlgisi Artıyor

Kripto para analiz portalı IntoTheBlock‘un verilerine göre, büyük yatırımcıların geçtiğimiz hafta Shiba Inu tokenlarına yaptığı toplam alım, 26.2 trilyon SHIB’i geride bıraktı. Verilerin sadece SHIB’in toplam günlük işlem hacminin en az yüzde 0.1’ini oluşturan adresleri dikkate aldığını ifade edelim.

shiba inuya olan ilgi artmaya devam ediyor 2

IntoTheBlock verilerindeki alım satım dengesinde de net şekilde görülen tabloya göre, SHIB’deki girişim şimdi boğaların yanında. Shiba Inu tokeninin fiyat hareketi göz önüne alındığında, bu mantıklı olarak ifade edilebilir.

Verilere göre son dönemde yükselişe geçen meme kripto para çılgınlığından, Shiba Inu’nun da payını aldığını söyleyebiliriz. Son olarak bir başka popüler meme kripto para birimi PEPE, Binance’in kripto para birimi olan BNB’nin 24 saatlik işlem hacmini geride bıraktı. PEPE’nin 720 milyon dolarlık piyasa değerinin olduğunu belirtmemizde yarar var.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
542.313,76 TL 3,97%
ethereumETH/TRY
38.339,18 TL 2,82%
tetherUSDT/TRY
21,11 TL 0,14%
bnbBNB/TRY
5.859,81 TL 7,62%
usd-coinUSDC/TRY
21,09 TL 0,07%
xrpXRP/TRY
10,79 TL 4,68%
staked-etherSTETH/TRY
38.298,70 TL 2,93%
cardanoADA/TRY
7,46 TL 5,46%
dogecoinDOGE/TRY
1,41 TL 7,12%
solanaSOL/TRY
423,39 TL 6,86%
Bağlantıyı kopyala