Shiba Inu (SHIB) Yakım Oranı Artışını Sürdürüyor

Shiba Inu SHIB Yakim Orani Artisini Surduruyor 2

Popüler meme kripto para Shiba Inu (SHIB), yakım işlemleri ve balina alımlarıyla gündemde kalmaya devam ediyor. Ayrıca yaptığı ortaklıklarla da adından söz ettiren Shiba Inu, mobil oyunu Shiba Eterniy’yi piyasaya sürmesi sonrası gündemde kalmaya devam ediyor. Bu kez de Shibburn, 410.3 trilyondan fazla Shiba Inu’nun yakıldığını bildirdi. Shibburn, Shiba Inu’nun yakım oranının yüzde 642’nin üzerine çıktığını paylaştı.

Shiba Inu (SHIB) Yakım Oranı Artışını Sürdürüyor

SHIB Yakım Oranı Yüzde 642 Arttı

Shibburn tarafından tespit edildiği üzere toplamda 52.283.324 Shiba Inu ölü cüzdanlara gönderildi. Shibburn’e göre, SHIB’in toplam yakım oranı yüzde 642 artış gösterdi.

Bu miktarda SHIB’i yakmak ve yakım oranını yükseltmek, SHIB’in dolaşımdaki arzını azaltmak isteyen şirketler için önemli bir fırsat.

Shiba Inu’nun topluluk ordusu, dolaşımdaki Shiba Inu (SHIB) arzını azaltma konusundaki savaşına devam ediyor. Son 24 saat içinde, bu meme madeni parasının çeyrek milyara yakın büyük bir kısmı yakıldı. Toplam yakım miktarına baktığımızda milyarlarca dolarlık Shiba Inu’nun (SHIB) yakılmış olduğunu görüyoruz.

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi artan Cem, bu konular hakkında okuma ve araştırmalar yaparken Wikipedia’da oldukça fazla zaman geçirdi. Ardından Wikipedia vakfının bir üyesi olarak birçok madde yazdı ve düzenledi. 500'den fazla maddeyi Türkçe’ye kazandırdı ve 6.000'in üzerinde katkıda bulundu. Böylelikle yazarlık kariyerine Wikipedia’da başladı. Liseyi Gaziantep'te Özel Bilişim Koleji'nde bitiren Cem, Biyoloji ve teknoloji alanında da birçok yarışma ve etkinliğe katıldı. IGSIS adlı koku simülatörü projesiyle bir Tübitak yarışmasında ilk 10'a girdi. Şu anda İstanbul'da yazılım üzerine Üniversite eğitimine devam ederken kendisini yazılım alanında geliştiriyor. Son dönemde ise özellikle Blockchain, kripto para ve NFT alanına odaklanan Cem, bu konuda araştırmalar yapıp içerik üretiyor ve projeler hazırlıyor. Genel olarak bilim kurgu ve teknoloji kitapları ile birlikte güncel bilimsel makaleleri okumayı seviyor. Anatomi ve unrealist çizimler yapmaktan hoşlanıyor. Seçici bir sinefil olan Cem, bilim kurgu, fantastik ve kısa filmleri takip ediyor. Arkadaş grubu ile birlikte 5.000’den fazla üyeye sahip 12 Telegram yazılım grubunun Admin'liğini yapıyor ve Blockchain geliştiricileri için Türkçe platform oluşturmayı ve etkinlikler düzenlemeyi hedefliyor. Bitcoin ile ilk defa DarkWeb ortamını araştırırken tanışan Cem, Bitcoin’i geleceğin ‘Altını’ olarak görüyor. Blockchain teknolojisini oldukça önemsiyor ve kendi projelerini geliştirmek için çalışıyor. Ek olarak birçok Blockchain ve kripto para projesini araştırıyor ve bu projeler hakkında incelemeler yazıyor. Kripto paraların geleceğin ekonomisinde oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Kripto paralara yatırım yapıyor ve varlıklarının %90’ını soğuk cüzdanlarında tutmayı tercih ediyor. Dünyayı gezme hayali olan Cem, farklı kültürlerin insanlarını tanımayı ve mutfaklarını deneyimlemeyi seviyor. Gezi, blog ve bilgilendirici içerikleri okuyup izlemeyi seven Cem, Blockchain ve kripto para konusunda içerik üretirken kariyerine BTCHaber.com’da İçerik Editörü olarak devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
442.736,59 TL 2,02%
ethereumETH/TRY
30.336,00 TL 2,00%
tetherUSDT/TRY
18,83 TL 0,05%
usd-coinUSDC/TRY
18,80 TL 0,13%
bnbBNB/TRY
5.988,49 TL 3,50%
xrpXRP/TRY
7,78 TL 0,36%
binance-usdBUSD/TRY
18,81 TL 0,15%
cardanoADA/TRY
7,34 TL 0,88%
dogecoinDOGE/TRY
1,69 TL 1,00%
matic-networkMATIC/TRY
22,20 TL 2,20%
Bağlantıyı kopyala