Shiba Inu Sahiplerinin Sayısı Rekor Tazeledi

shiba inu sahiplerinin sayisi rekor tazeledi

Kripto para sektöründe, meme kripto para birimlerine olan ilgi artarak devam ediyor. Öyle ki WhaleStats tarafından elde edilen verilere göre; Shiba Inu sahiplerinin sayısı rekorlara tazeledi. Daha önce belirttiğimiz üzere Shiba Inu (SHIB) sahiplerinin sayısı kısa süre önce 1 milyon kullanıcıya ulaşmış ve hemen ardından bünyesine 70.000’den fazla yeni üye eklemişti.

Shiba Inu Sahiplerinin Sayısı 1.150.173’e Ulaştı

Meme kripto para birimleri uzun zamandır yatırımcılar tarafından yakından takip ediliyor. WhaleStats tarafından elde edilen verilere göre; Shiba Inu (SHIB) sahiplerinin sayısı bu kez 1.150.173’e ulaştı.

Geçtiğimiz günlerde SHIB sahiplerinin sayısı 1.145.212 olarak bildirilmişti. Bununla beraber SHIB, Ethereum balinaları arasında popüler kripto para olmaya devam ediyor. WhaleStats‘a göre, en iyi 1000 ETH balinası 1.461.726.189 dolar değerinde 51.383.815.397.632 SHIB satın aldı.

Ayrıca sık sık Shiba Inu yakım işlemleri ile gündeme gelen Bigger Entertainment CEO’su Steven Cooper, Shiba Inu geliştiricilerinin, Shiba Inu yakmak için yeni mekanizmalar oluşturduklarını söyledi. Bunun orta vadede SHIB fiyatı üzerinde olumlu bir etkisi olması bekleniyor.

Son olarak haberin yazımı esnasında Shiba Inu, CoinMarketCap verilerine göre; 0,00000256 dolardan işlem görüyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
457.985,08 TL 5,36%
ethereumETH/TRY
30.531,28 TL 8,44%
tetherUSDT/TRY
15,84 TL 0,11%
usd-coinUSDC/TRY
15,84 TL 0,25%
binance-coinBNB/TRY
4.587,77 TL 5,85%
xrpXRP/TRY
6,47 TL 7,34%
binance-usdBUSD/TRY
15,92 TL 0,16%
cardanoADA/TRY
8,10 TL 12,27%
solanaSOL/TRY
796,71 TL 12,59%
dogecoinDOGE/TRY
1,33 TL 7,68%
Bağlantıyı kopyala