Robert Kiyosaki’den Bitcoin Hakkında Öneri

robert kiyosakiden bitcoin hakkinda oneriw

Ünlü gayrimenkul yatırımcısı ve finansal okuryazarlık üzerine en çok satan “Rich Dad, Poor Dad” kitabının yazarı Robert Kiyosaki lider kripto para birimi Bitcoin hakkında değerlendirmede bulundu.

Robert Kiyosaki Bitcoin ve Dolar Hakkında Yorum Yaptı

Rich Dad Poor Dad kitabının yazarı Robert Kiyosaki, ABD emlak piyasasına karşı Bitcoin, altın ve gümüş önerisinde bulundu. Daha önce Bitcoin hakkında olumlu ve maksimalist açıklamalarda bulunan yazar, gelecekte altın ve gümüşün yanı sıra Bitcoin’in de önemli bir yerde olacağını iddia ediyor.

robert kiyosakiden bitcoin hakkinda oneriw 1

Ekonomik söylemleri değişkenlik gösteren yazar, geçmiş dönemde Bitcoin için olumsuz mesajlar veriyordu. Ancak kripto paraların küresel anlamda ivme kazanması ve benimsenmesi yazarı da etkilemeyi başardı. Robert Kiyosaki lider kripto para birimi Bitcoin hakkında bir paylaşımda bulundu.

Son olarak belirtmek gerekirse ABD’yi Marksistlerin ele geçirdiğini iddia eden yazar, bu fikir temsilcilerinin emlak piyasasını sallayacağını belirtti. Kiyosaki, artan Fed faizleri ve düşen mülk değerlerine karşı emlak vergilerinin artış göstereceğini söyledi. Ayrıca yönetimin kira kontrollerine gideceğini belirtti.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
445.765,17 TL 1,94%
ethereumETH/TRY
30.744,20 TL 2,32%
tetherUSDT/TRY
18,81 TL 0,14%
usd-coinUSDC/TRY
18,80 TL 0,12%
bnbBNB/TRY
5.918,70 TL 2,02%
xrpXRP/TRY
7,76 TL 0,06%
binance-usdBUSD/TRY
18,81 TL 0,00%
cardanoADA/TRY
7,37 TL 1,27%
dogecoinDOGE/TRY
1,68 TL 0,21%
matic-networkMATIC/TRY
21,82 TL 0,98%
Bağlantıyı kopyala