bitcoinBTC/TRY
1.589.410,21 TL 1,24%
ethereumETH/TRY
90.494,86 TL 2,11%
tetherUSDT/TRY
30,92 TL 0,04%
bnbBNB/TRY
11.558,87 TL 5,66%
solanaSOL/TRY
3.233,73 TL 2,82%
xrpXRP/TRY
16,89 TL 3,05%
staked-etherSTETH/TRY
90.446,32 TL 2,07%
usd-coinUSDC/TRY
30,95 TL 0,10%
cardanoADA/TRY
18,30 TL 5,60%
avalanche-2AVAX/TRY
1.151,28 TL 2,66%

Paylaş

Ripple ve Lotus Cars Birlikte NFT Projesi Yayınlayacak

ripple ve otomotiv sirketi lotus cars birlikte nft baslatacak

NFT sektörü, büyük şirketlerin birlikte çalışmaya başlamasıyla büyümeye devam ediyor. Birçok şirket NFT’leri benimsemeye ve bu alana yatırım yapmaya başladı. Bu kez Ripple ve Lotus Cars birlikte NFT projesi yayınlamaya hazırlanıyor.

Ripple ve Lotus Cars Birlikte NFT Koleksiyonu Oluşturulacak

İngiliz otomotiv şirketi Lotus Cars, NFT dünyasına giriş yapmayı planladığını açıkladı. Lotus, ilk NFT koleksiyonu için Ripple ile iş birliği yaptı.

ripple ve otomotiv sirketi lotus cars birlikte nft baslatacak

Lotus NFT’leri, Ripple’ın Blockchain hizmet çözümü ağı XRP Ledger’da (XRPL) piyasaya sürülecek. Lansmanda NFT oluşturucuları ve koleksiyonerler bir araya gelecek.

Ripple, NFT ve Metaverse Projeleri Üzerinde Çalışmaya Devam Ediyor

Geçtiğimiz nisan ayında Ripple, XRP Ledger’da NFT’leri basmasına, aktarmasına ve eğer istenirse yakmasına izin veren uygulamalar oluşturabileceğini duyurmuştu.

Ayrıca hatırlatacak olursak Ripple, geçtiğimiz günlerde NFT ve metaverse odaklı FLUF World ile ortaklık kurduğunu ve merkeziyetsiz bir Blockchain ağı olan Root Network’ün lansmanını açıkladı.

Son olarak Ripple’ın güncel durumuna bir göz atalım. XRP haberin yazımı esnasında CoinGecko verilerine göre, 0,326312 dolardan işlem görüyor.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala