bitcoinBTC/TRY
1.588.918,94 TL 1,55%
ethereumETH/TRY
93.159,03 TL 3,34%
tetherUSDT/TRY
30,82 TL 0,05%
bnbBNB/TRY
11.702,16 TL 0,99%
solanaSOL/TRY
3.162,92 TL 2,97%
xrpXRP/TRY
16,77 TL 1,73%
staked-etherSTETH/TRY
93.068,73 TL 3,35%
usd-coinUSDC/TRY
30,85 TL 0,03%
cardanoADA/TRY
18,26 TL 3,75%
avalanche-2AVAX/TRY
1.130,12 TL 2,95%

Paylaş

Ripple CEO’su JPMorgan CEO’sunu hedefine aldı

ripple ceosundan abd hakkinda carpici aciklamalaref

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Bitcoin ETF’lerinin onaylanmasını ve JPMorgan CEO’su Jamie Dimon’ın endişelerini ele aldı. Garlinghouse, yeni teknolojilerin kötü niyetli aktörleri cezbedebileceğini kabul etti, ancak kripto para birimlerinin sunduğu faydaların da göz ardı edilemeyeceğini savundu.

Ripple’ın düzenlenmiş finans kurumlarıyla çalıştığını ve anonim işlemleri desteklemediğini belirten Garlinghouse, ayrıca, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) spot Bitcoin ETF’lerini onaylamasının kripto sektörü için büyük bir doğrulama olduğunu vurguladı.

Garlinghouse, bunun kurumsal yatırımcılar ve devlet kurumlarının kripto varlıklarına olan ilgisinin bir göstergesi olduğunu belirterek, bu hamlenin kripto para birimlerinin ana akım tarafından benimsenmesinin doğru bir dönüm noktası olduğunu söyledi.

Ripple CEO’sundan ABD’ye açık eleştiriler

Ayrıca Ripple’ın bu gelişen ortamdaki rolüne değinen CEO, blokzinciri teknolojilerinin ve çözümlerinin finansal kurumlar için sınır ötesi ödemelerin verimliliğini ve maliyet etkinliğini nasıl artırdığını detaylandırdı.

Garlinghouse, ABD’deki mevcut düzenleyici ortamdan duyduğu hayal kırıklığını dile getirdi ve özellikle SEC Başkanı Gary Gensler’in kripto endüstrisine yaklaşımını eleştirdi.

CEO, ABD’deki mevcut durumu diğer otoriter ülkelerde görülen daha proaktif yaklaşımlarla karşılaştırdı ve Gensler’i açık düzenleyici çerçeveler yerine davalara öncelik vermekle suçladı.

BTCHaber

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Yanıt verin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala