bitcoinBTC/TRY
1.266.152,47 TL 0,73%
ethereumETH/TRY
67.977,09 TL 0,07%
tetherUSDT/TRY
28,92 TL 0,00%
bnbBNB/TRY
6.911,91 TL 0,17%
xrpXRP/TRY
19,29 TL 0,24%
solanaSOL/TRY
2.127,32 TL 0,44%
usd-coinUSDC/TRY
28,92 TL 0,06%
staked-etherSTETH/TRY
68.024,53 TL 0,07%
cardanoADA/TRY
17,40 TL 9,22%
dogecoinDOGE/TRY
2,89 TL 1,37%

Paylaş

Rarible, Polygon’da Basılan NFT’ler için Destek Ekliyor

rarible polygonda basilan nftler icin destek ekliyor

NFT sektörünün gelişmesi ile beraber NFT pazaryerleri de bu alandaki çalışmalarını hızlandırdı. NFT pazaryeri Rarible, bugün Polygon’da basılan NFT varlıkları için destek eklediğini açıkladı. Rarible‘ın Polygon desteği ile beraber Ethereum, Tezos ve Flow’a katılmasıyla Rarible’ın toplam platform sayısını dörde çıkarttı.

Rarible, Polygon Desteği Ekledi

Bilindiği üzere Polygon, Ethereum ana ağından daha ucuz ve daha hızlı işlemler sağlayan, Ethereum için bir yan zincir ölçeklendirme çözümü olarak karşımıza çıkıyor.

rarible polygonda basilan nftler icin destek ekliyor

Rarible’ın kurucu ortağı ve CEO’su Alexei Falin, konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

NFT pazarının son iki yılda hızla büyümesini izlemekten keyif aldık, ancak alanda yüksek gaz ücretleri ve ekosistem sınırlamaları da dahil olmak üzere belirli engellerin olduğunu kabul ediyoruz.

Ayrıca Alexei Falin “Protokol NFT geliştiricileri için go-to platforma dönüşmeye devam ettikçe, Polygon Studios’un desteği son derece faydalı olacaktır.” dedi.

Rarible platformunda Polygon NFT’leri desteklemenin yanı sıra, Ethereum ölçeklendirme çözümü üzerine kurulu oyun, NFT ve metaverse projelerini destekleyen bir girişim olan Polygon Studios ile bir ortaklık duyurdu.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala