bitcoinBTC/TRY
713.497,46 TL 1,28%
ethereumETH/TRY
43.131,03 TL 0,32%
tetherUSDT/TRY
27,18 TL 0,09%
bnbBNB/TRY
5.690,36 TL 0,63%
xrpXRP/TRY
13,58 TL 1,98%
usd-coinUSDC/TRY
27,20 TL 0,05%
staked-etherSTETH/TRY
43.129,12 TL 0,39%
dogecoinDOGE/TRY
1,66 TL 0,66%
cardanoADA/TRY
6,67 TL 0,05%
solanaSOL/TRY
531,94 TL 0,34%

Paylaş

Pepe Coin yeniden yükselecek mi? Pepe hakkında tüm bilmeniz gerekenler 

Öncelikle meme’ler internet geyiği olarak bilinir ve kripto sektöründe olması da şaşırtıcı değil. Birçok coin, sorunlara çözüm getirmeyi amaçlarken memecoin’ler popülerleşmeye ve viral olmaya odaklanır. Pepe dışında, Dogecoin, Shiba ve. Floki gibi popüler diğer memecoin’ler de yer alıyor. Kripto para piyasasındaki en son memecoin trendi ise “Pepe the Frog” adlı internet meme’inden esinlenen PEPE. Kripto Bülten, Melis Sarı’nın sunumuyla sizlerle. 

Pepe the Frog hakkında biraz bilgi vermek gerekirse bu ünlü internet meme’i karikatürist Matt Furie tarafından yaratılmış bir çizgi karakterdir. Ama PepeCoin’in Matt Furie ile hiçbir ilişkisi yok. Aksine bu token’ın amacı herkesin sevdiği bu meme karakterine saygı göstermek. 

Pepe Coin yükselecek mi? 

Yalnız her Coin’de olduğu gibi PEPE’nin de riskleri ve zorlukları var. Fiyat dalgalanmarına müsait o yüzden fiyatı değişkenlik gösterebilir. Kripto para topluluğunda bir deyim vardır; 

“Kripto para fiyatları merdivenden çıkar gibi yükselir, asansör çökermişçesine düşer.” Diye. İşte özetle durum böyle. Şu anda PEPE, SHIB, DOGE, FLOKI ve diğer popüler memecoin’lere rakip olarak gösteriliyor. Ancak DOGE ve diğerleri gibi PEPE’nin de başarıya ulaşıp kripto para sektöründe tutunup tutunamayacağını yalnızca zaman gösterecek.

Daha fazlası için BTCHaber TV’yi takip edebilirsiniz. 

Melis Sarı

Melis Sarı

5 Ağustos 1997 yılında Moskova’da doğdu. Öğrenim hayatına İstanbul’da başlayıp 2014 yılında Fenerbahçe Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Üniversiteyi İstanbul Bilgi Üniversitesi Televizyon Haberciliği ve Programcılığı bölümünde okudu ve 2020 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca kamera önü eğitimleri alarak 2019 yılında Başkent İletişim’de Diksiyon dersleri almaya başladı. Aynı dönem içerisinde YouTube üzerinden Yerinde Olsam ve SantralSpor isimli iki farklı programın içerik üreticiliğini ve sunuculuğunu yaptı. 2021 yılında İstanbul Kadir Has Üniversitesi’nde Spor İletişimi eğitim programına katıldı. 2022 yılında Türkiye’de yer alan yerel bir kripto borsasının içerik üreticiliğini ve sunuculuğunu üstlendi ve böylece kripto para ve blockchain dünyası ile tanıştı.2023 yılı Haziran ayından beridir BTCHaber TV’de içerik üreticisi ve sunucu olarak görev alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala