bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 61,450.46 0.63%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 2,949.04 2.37%
bnb
BNB (BNB) $ 539.13 0.94%
solana
Solana (SOL) $ 133.57 1.03%
xrp
XRP (XRP) $ 0.480431 3.37%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.437908 2.43%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.144271 3.32%

Microsoft Edge Tarayıcısına Kripto ve NFT Cüzdanı Ekleniyor

microsoft edge tarayicisina kripto ve nft cuzdani ekleniyor

Yazılım devi Microsoft’un Chromium tabanlı internet tarayıcısı olan Microsoft Edge, yeni özelliklerle güncellenmeye devam ediyor. Kullanıcılarına yeni özellikler sunmaya devam eden Microsoft Edge ortaya çıkan son bilgilere göre web3 alanına da öncülük etmeyi planlanıyor. Raporlara göre Microsoft Edge internet tarayıcısına göre kripto ve NFT cüzdanı eklenecek.

Microsoft Edge İçin Kripto ve NFT Cüzdan Hamlesi

Microsoft’un sevilen internet tarayıcısı olan Microsoft Edge için yeni özellikler ekleniyor. Bir Twitter kullanıcısı olan @thebookisclosed tarafından yapılan bir paylaşıma göre, Microsoft Edge için yakın zamanda yerleşik bir kripto cüzdanı ekleniyor.

Paylaşılan ekran görüntülerine bakıldığında Microsoft Edge, Opera ve Brave internet tarayıcılarında olduğu gibi web3 dünyasına hazır olmak için tarayıcıya bir kripto cüzdan eklentisi getiriyor. Microsoft söz konusu projenin “kripto para birimlerine ve NFT’lere giriş” olduğunu belirtiyor ve bu adımla web3 ile etkileşimi kolaylaştırmak adına üçüncü taraf uzantılara ihtiyaç olmadan zahmetsiz ve güvenli bir internet deneyimi sunuyor.

microsoft edge tarayicisina kripto ve nft cuzdani ekleniyor 2

Microsoft’un Edge internet tarayıcısı için şimdilik beta olarak test ettiği bu yeni özelliğin yakın bir zamanda tüm kullanıcıların kullanımına sunulması bekleniyor. Bununla birlikte Edge internet tarayıcısına eklenecek olan bu kripto cüzdanının hangi kripto para birimlerini destekleyeceği henüz belirsizliğini koruyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. Erken yaşta bilgisayar ve internetle tanışan Burak, Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerikler üreterek sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala