Justin Sun ve Tron DAO Binance’nin Kurtarma Fonuna Katkıda Bulunacak

justin sun ve tron dao binancenin kurtarma fonuna katkida bulunacakrtt

Kısa süre önce Aptos Labs ve Jump Crypto, Binance’in liderlik yaptığı 1 milyar dolarlık sektör kurtarma girişimine 50 milyon dolar destek vermeyi taahhüt eden kripto şirketleri arasında yer aldı. Son olarak Tron DAO ve milyarder kurucusu Justin Sun, Binance’in kurtarma fonuna sermaye katkısı yapmak için başvurdu.

Justin Sun ve Tron DAO da Binance’nin Kurtarma Fonuna Destek Oluyor

Binance, CEO Changpeng Zhao’nun daha önce fonu başlatma planının sinyalini vermesinden sonra dün fonun ayrıntılarını yayınladı. Binance araca ilk 1 milyar doları akıttı. Bu arada, Jump Crypto, Polygon Ventures, Aptos Labs, Animoca Brands, GSR, Kronos ve Brooker Group, yaklaşık 50 milyon dolarlık bir başlangıç ​​taahhüdü üzerinde anlaştı.

justin sun ve tron dao binancenin kurtarma fonuna katkida bulunacakttg
Ukraine, Odessa – October, 9 2021: Binance mobile app running at smartphone screen with Binance logo at background. Binance one of the world’s leading cryptocurrency exchange and trading platform

Tron DAO sözcüsü konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Duyurudan haberimiz yoktu. Farklı oyuncular muhtemelen farklı zamanlarda Binance ile iletişime geçmiştir. Bu finansman girişimine katılmak için zaten başvurduk ve yakında onlardan haber alacağız.

Binance, fonun merkezinde kripto borsası FTX bulunan Sam Bankman-Fried’in kripto şirketleri imparatorluğunun çöküşünün kripto endüstrisine verdiği zararın bir kısmını azaltabileceğini umuyor. Yatırım şirketlerinden erken aşamadaki DeFi projelerine kadar sektördeki çok çeşitli işletmeler FTX’in çöküşünden etkilendi.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
319.032,46 TL 0,88%
ethereumETH/TRY
23.885,34 TL 2,45%
tetherUSDT/TRY
18,66 TL 0,06%
bnbBNB/TRY
5.444,46 TL 0,27%
usd-coinUSDC/TRY
18,64 TL 0,03%
binance-usdBUSD/TRY
18,65 TL 0,18%
xrpXRP/TRY
7,33 TL 0,38%
dogecoinDOGE/TRY
1,96 TL 3,17%
cardanoADA/TRY
6,02 TL 0,04%
matic-networkMATIC/TRY
17,18 TL 1,35%
Bağlantıyı kopyala