Genesis’in İflas Davasında İlk Duruşma Ertelendi

genesis iflas davasinda ilk durusma ertelendifrggff

Barry Silbert tarafından kurulan Digital Currency Group’un çatısı altında çalışmalarına devam eden Genesis, kısa bir süre önce iflas başvurusunda bulundu. Kripto borç veren Genesis, iflas sürecini hızlı bir sürede tamamlamayı hedeflerken, iflas davasının ilk duruşması ertelendi.

Genesis İflas Davasında İlk Duruşma Ertelendi: 23 Ocak

Kripto kredi kuruluşu Genesis Global Capital’in Bölüm 11 iflas davasındaki ilk duruşması mahkeme dosyalarına göre 23 Ocak Pazartesi günü saat 14:00’te yapılacak.

genesis iflas davasinda ilk durusma ertelendierfs

Barry Silbert’in kurucusu olduğu Digital Currency Group’un desteklediği bir şirket olan Genesis, New York’ta iflas başvurusunda bulunmuştu. İflas başvurusu dosyalamalarına göre şirket en geç 19 Mayıs 2023 tarihine kadar uygulama umuduyla yeniden bir yapılandırma planını uygulamayı düşünüyor.

Bunun yanında yapılan son dosyalamaya göre, iflas koruma başvurusu yapan Genesis Global Capital, FTX ve bağlı şirketlerin 226.3 milyon dolarlık borçlu olduğu, revize edilen “En İyi 50 Listesi” üzerinde başı çekiyor. Dosyalamada, gözden geçirilmiş liste, ABD Mütevelli Heyeti tarafından Teminatsız Alacaklılar Resmi Komitesi’ne atanan herhangi bir alacaklının adını da geçiriyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
436.190,35 TL 0,87%
ethereumETH/TRY
29.932,69 TL 0,10%
tetherUSDT/TRY
18,83 TL 0,00%
usd-coinUSDC/TRY
18,81 TL 0,05%
bnbBNB/TRY
5.831,80 TL 0,82%
xrpXRP/TRY
7,75 TL 0,09%
binance-usdBUSD/TRY
18,81 TL 0,04%
cardanoADA/TRY
7,27 TL 0,13%
dogecoinDOGE/TRY
1,67 TL 1,33%
matic-networkMATIC/TRY
21,82 TL 1,90%
Bağlantıyı kopyala