GameStop NFT Cüzdan Eklentisinin Betası Yayınlandı

GameStop NFT Cüzdan Eklentisinin Betasi Yayinlandi

NFT sektörü son dönemde dev şirketlerin yatırımlarının artması ile birlikte hızla büyümeye devam ediyor. Bir tarafta oyun şirketleri NFT projelerini geliştirirken, diğer taraftan şirketler teker teker ticari marka başvuruları yapıyorlar. Son olarak hisse senedi ile ünlü GameStop‘un NFT planlarının bir parçası olan GameStop NFT Cüzdan eklentisi Google Chrome tarayıcısı üzerinden beta olarak bazı kullanıcıların erişimine sunuldu.

GameStop NFT Cüzdan Eklentisinin Betası Yayınlandı

GameStop (GME) NFT Cüzdanının Beta Uzantısı Chrome’da Yayında

Bir grup Reddit üyesi tarafından toplu işlemler gerçekleştirilerek hisse senedinin aşırı şişirilmesi sonucu küresel bir tanınırlığa kavuşan GameStop, NFT sektörü ile sıkı planları olan şirketler arasında. Daha önce paylaştığımız üzere Blockchain ve NFT odaklı birçok ticari marka başvurusunda bulunan GameStop, bu kez de kendi NFT cüzdanının beta sürümünü kullanıcılara açtı.

Marantz Rantz isimli bir Youtuber tarafından incelemesi yapılan cüzdan, NFT saklama, gönderme ve alma gibi işlevleri yerine getirebiliyor. Bunun yanı sıra cüzdan Ethereum‘un yanı sıra Layer-2 ağlar ile de entegrasyona sahip.

Son olarak cüzdanın henüz beta aşamasında olduğunu ve şirket tarafından genel kullanıcılara açılmadığını belirtelim. GameStop NFT cüzdanının Beta sürümüne erişmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi artan Cem, bu konular hakkında okuma ve araştırmalar yaparken Wikipedia’da oldukça fazla zaman geçirdi. Ardından Wikipedia vakfının bir üyesi olarak birçok madde yazdı ve düzenledi. 500'den fazla maddeyi Türkçe’ye kazandırdı ve 6.000'in üzerinde katkıda bulundu. Böylelikle yazarlık kariyerine Wikipedia’da başladı. Liseyi Gaziantep'te Özel Bilişim Koleji'nde bitiren Cem, Biyoloji ve teknoloji alanında da birçok yarışma ve etkinliğe katıldı. IGSIS adlı koku simülatörü projesiyle bir Tübitak yarışmasında ilk 10'a girdi. Şu anda İstanbul'da yazılım üzerine Üniversite eğitimine devam ederken kendisini yazılım alanında geliştiriyor. Son dönemde ise özellikle Blockchain, kripto para ve NFT alanına odaklanan Cem, bu konuda araştırmalar yapıp içerik üretiyor ve projeler hazırlıyor. Genel olarak bilim kurgu ve teknoloji kitapları ile birlikte güncel bilimsel makaleleri okumayı seviyor. Anatomi ve unrealist çizimler yapmaktan hoşlanıyor. Seçici bir sinefil olan Cem, bilim kurgu, fantastik ve kısa filmleri takip ediyor. Arkadaş grubu ile birlikte 5.000’den fazla üyeye sahip 12 Telegram yazılım grubunun Admin'liğini yapıyor ve Blockchain geliştiricileri için Türkçe platform oluşturmayı ve etkinlikler düzenlemeyi hedefliyor. Bitcoin ile ilk defa DarkWeb ortamını araştırırken tanışan Cem, Bitcoin’i geleceğin ‘Altını’ olarak görüyor. Blockchain teknolojisini oldukça önemsiyor ve kendi projelerini geliştirmek için çalışıyor. Ek olarak birçok Blockchain ve kripto para projesini araştırıyor ve bu projeler hakkında incelemeler yazıyor. Kripto paraların geleceğin ekonomisinde oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Kripto paralara yatırım yapıyor ve varlıklarının %90’ını soğuk cüzdanlarında tutmayı tercih ediyor. Dünyayı gezme hayali olan Cem, farklı kültürlerin insanlarını tanımayı ve mutfaklarını deneyimlemeyi seviyor. Gezi, blog ve bilgilendirici içerikleri okuyup izlemeyi seven Cem, Blockchain ve kripto para konusunda içerik üretirken kariyerine BTCHaber.com’da İçerik Editörü olarak devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
438.148,03 TL 0,07%
ethereumETH/TRY
35.560,88 TL 1,26%
tetherUSDT/TRY
17,95 TL 0,06%
usd-coinUSDC/TRY
17,97 TL 0,01%
bnbBNB/TRY
5.809,39 TL 1,05%
cardanoADA/TRY
10,08 TL 3,69%
xrpXRP/TRY
6,80 TL 0,43%
binance-usdBUSD/TRY
17,94 TL 0,07%
solanaSOL/TRY
835,29 TL 2,71%
polkadotDOT/TRY
166,81 TL 2,00%
Bağlantıyı kopyala